Šerkšnienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Šerkšnienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Šerkšnienė“.

A. Šerkšnienei iki Senojo žemyno pirmenybių finalo pritrūko 0,1 sekundės

Septintas rezultatas pusfinalyje vietos geriausiųjų aštuntuke negarantavo. Ciuriche (Šveicarija) vykstančio Europos lengvosios atletikos čempionato moterų 400 m rungties pusfinalyje Lietuvos atstovė Agnė Šerkšnienė finišavo per 52,32 sek. ir savo bėgime užėmė šeštą vietą. Į finalą pateko po tris geriausias dviejų pusfinalių dalyves ir dvi pagal laikus, o iki penktos pozicijos, šįkart garantavusios vietą finale, lietuvei pritrūko vos 0,1 sek.
2014-08-13

A. Šerkšnienė: jei pasiseks, gal ir į finalą pavyks patekti

Sėkmingai „namų“ trasoje startavo Agnė Šerkšnienė. Šveicarijoje gyvenanti lietuvė 400 m rungties atrankos varžybose finišavo per 52,42 sek., savo bėgime užėmė trečią vietą bei su tryliktu dienos rezultatu pateko į pusfinalį, kuris vyks ryt. Kita rungtyje startavusi Lietuvos sportininkė Modesta Morauskaitė tarp 29 dalyvių liko 27-a (55,87 sek.). – Rezultatas nėra geriausias šiame sezone, tačiau į pusfinalį patekote. Kokios nuotaikos?, – lengvoji.lt paklausė A.Šerkšnienės.
2014-08-12

A. Šerkšnienė pateko į Senojo žemyno lengvosios atletikos pirmenybių pusfinalį 400 m bėgime

Šveicarijoje vykstančiose Europos lengvosios atletikos pirmenybėse sėkmingai 400 m bėgimo kvalifikacinėse varžybose startavo Agnė Šerkšnienė. Ji nuotolį nubėgo per 52,42 sekundės ir, užėmusi trečiąją vietą, iš karto pateko į pusfinalį. Bendroje įskaitoje tarp 30-ties atrankos varžybų dalyvių A.Šerkšnienė buvo trylikta. Nesėkmingai šioje rungtyje startavo Modesta Morauskaitė. Ji 400 m nubėgo per 55,87 sekundės ir liko paskutinė pirmajame bėgime bei paskutinė tarp visų atrankos dalyvių.
2014-08-12

Iki Lietuvos rekordo bėgikei A. Šerkšnienei pritrūko vos 0,02 sekundės

Šeštadienį Šveicarijoje vykusiose tarptautinėse "Meeting de la Gruyere" lengvosios atletikos varžybose užfiksuoti aukšti bėgikės Agnės Šerkšnienės rezultatai. 100 m bėgime ji užėmė antrą vietą - 11,51 sekundės. Tai asmeninis "LC Zürich" klubui atstovaujančios A.Šerkšnienės rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas bei šeštas-septintas laikas per visą šalies istoriją. Asmeninį rekordą ji gerino jau atrankos bėgime (11,63 sek.
2014-07-12

Bėgikė A. Šerkšnienė pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą 400 m distancijoje

50-ose tarptautinėse "Pfingstsportfest" lengvosios atletikos varžybose Vokietijoje trečiąją vietą moterų 400 m bėgime pirmadienį užėmė Agnė Šerkšnienė, pasiekusi geriausią Lietuvos sezono rezultatą - 53,04 sekundės. Greitesnės už Lietuvos bėgikę buvo tik lenkės Malgorzata Holub (52,52 sek.) ir Patrycja Wyciszkiewicz (52,76 sek.). A.Šerkšnienė savo ruožtu aplenkė dvi bėgikes - turnyro šeimininkę Ruth-Sophią Spelmeyer (53,23 sek.) ir britę Emily Diamond (53,64 sek.
2014-06-10

A. Šerkšnienė lengvaatlečių turnyre Šveicarijoje laimėjo 300 m bėgimo rungtį

Šeštadienį Šveicarijoje vykusiose tarptautinėse "Meeting d'ouverture" lengvosios atletikos varžybose moterų 300 m bėgimą laimėjo Agnė Šerkšnienė, pasiekusi asmeninį rekordą - 36,90 sekundės. "LC Zurich" klubui atstovaujanti Lietuvos bėgikė šioje rungtyje aplenkė tris turnyro šeimininkes - Leą Sprunger (37,60 sek.), Joellę Gollay (38,28 sek.) ir Fanettę Humair (38,84 sek.
2014-05-11

Šveicarijos lengvosios atletikos čempionate bėgikė A. Šerkšnienė pagerino asmeninį rekordą

Šeštadienį Maglingene prasidėjo Šveicarijos lengvosios atletikos čempionatas. Pirmenybėse dalyvavusi sprinterė iš Lietuvos Agnė Šerkšnienė 60 m atrankos bėgimą baigė antra (7,63 sekundės) ir pateko į pusfinalį. Pusfinalyje lietuvė nuotolį nubėgo per 7,55 sekundės ir, pagerinusi asmeninį rekordą, finišavo antra bei užsitikrino vietą finalą. Finaliniame bėgime A.Šerkšnienė dar 0,01 sek. pagerino asmeninį rekordą, tačiau liko ketvirta.
2014-02-15

Lengvaatletė A. Šerkšnienė: sąlygos sportuoti Šveicarijoje – puikios

Šiomis spalio 30 – lapkričio 1 dienomis Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) vadovybė kartu su kitų šalių atstovais lankosi Ciuriche, kur 2014 metais bus surengtas Europos lengvosios atletikos čempionatas. Apsilankymo metu, federacijų atstovai bus supažindinti su varžyboms skirtu stadionu, apšilimo aikštėmis, sportininkų apgyvendinimui siūlomais viešbučiais, būsimu transportu bei visa varžybų eiga čempionato metu.
2013-10-30

A. Šerkšnienė pasaulio čempionate tenkinosi 23-ia pozicija

Rusijos sostinėje vykstančiose planetos lengvosios atletikos pirmenybėse 400 m bėgimo rungties pusfinalyje sekmadienį aštunta - paskutinė - savo bėgime finišavo, tarp aštuonių finalo dalyvių nepateko bei galutinėje įskaitoje 23-ia vieta tenkinosi Agnė Šerkšnienė. Antrajame pusfinalio (iš trijų) bėgime startavusios Lietuvos atstovės rezultatas - 52,48 sekundės. Atrankos bėgime šeštadienį A.Šerkšnienės pagerino asmeninį rekordą - 52,28 sekundės ir taip pat buvo 23-ia tarp 36 dalyvių.
2013-08-11

Planetos pirmenybėse – sprinterės A. Šerkšnienės rekordas ir bilietas į pusfinalį

Maskvoje vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate startavo geriausia Lietuvos 400 metrų bėgikė Agnė Šerkšnienė. Bėgikė pagerino savo asmeninį rekordą bei geriausią mūsų šalies sezono rezultatą - 52,28 sekundės. Užėmusi 5 vietą savo bėgime, sprinterė taip pat iškovojo kelialapį į pirmenybių pusfinalį, kuris vyks sekmadienį vakare - 19 valanda 5 minutės. Iki šiol A. Šerkšnienės geriausias rezultatas buvo 52,29 sek.