a lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a lyga“.

A lygos turo apžvalga: „Žalgiris“ ir toliau į priekį žygiuoja greičiausiai

„TOPsport A lygos“ 8-ajame ture lygiųjų nebuvo užfiksuota nė viename stadione. Reidas. Gargždų „Banga“ džiaugėsi antruoju laimėjimu šiame sezone ir atitinkamai svečiuose – 1:0 įveiktas Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas. Pergalingą įvartį, kuris buvo pirmasis šiame sezone, įmušė porą varžovų prasiveržimo metu suklaidinęs Valdas Paulauskas. Gargždiškiai po šios pergalės turi 10 taškų ir pakilo į 6-ąją vietą. Neprisijaukina.
Prieš 6 val.

Vladimiras Čeburinas po ketvirtos pergalės iš eilės: „Svarbiausia, kad komandoje yra charakteris“

Po ketvirtos pergalės iš eilės „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir puolėjas Nikola Petkovičius džiaugėsi komandos charakteriu. Dvikovoje prieš praėjusių metų čempionus vilniečiai atsilikinėjo po antrojo kėlinio pradžioje praleisto baudinio, tačiau N. Petkovičiaus ir Jake‘o Larssono įvarčiai persvėrė rezultatą „Žalgirio“ naudai (2:1). „Nebuvo lengva: ir kitokia veja, ir vėjas. Abiems komandoms nebuvo įprasta. Varžovai taip pat pirmą kartą žaidė čia. Ganėtinai geros rungtynės.
Prieš 23 val.

„Žalgiris“ dramatiškai nugalėjo A lygos čempionus

Pirmoji akistata tarp praėjusio sezono čempionato lyderių baigėsi dramatiška pergale – Panevėžyje „Žalgiris“ įveikė nugalėtojų titulą ginančius varžovus rezultatu 2:1. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai išsiveržė į priekį po E. Veliulio realizuoto baudinio, o kėlinio viduryje rezultatą smūgiu galva išlygino N. Petkovičius. Rungtynių pabaigoje pergalingą įvartį įmušė J. Larssonas. „Žalgirio“ startinėje sudėtyje įvyko vienas pasikeitimas – vietoje N. Petkovičiaus nuo pradžių žaidė L. Antalis.
2024-04-14

„Hegelmann“ ekipa A lygoje sugrįžo į pergalių kelią

8-ajame „TOPsport A lygos“ ture Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa svečiavosi Marijampolėje, kur sugebėjo patiesti vietos „Sūduvą“. Vienintelio įvarčio autoriumi tapęs Stevas Kingue savo ekipai įrašė ketvirtą pergalę čempionate – susitikimas baigėsi rezultatu 1:0 (1:0). Kėlinio viduryje greitoje atakoje pasižymėti galėjo Njoya Kaderas, tačiau, nors pastarajam ir pavyko kamuolį perkelti per vartininką, bandymas buvo netikslus.
2024-04-13

Gargždų „Banga“ svečiuose pranoko A lygos debiutantus

8-asis „TOPsport A lygos“ turas startavo Širvintose, kur sirgaliai galėjo išvysti kovą iki pat paskutinės minutės – svečiuose žaidusi Gargždų „Banga“ rezultatu 1:0 (1:0) pranoko Vilniaus rajono „TransINVEST“. Valdas Paulauskas mačą pradėjo pavojingu baudos smūgiu, tačiau kamuolys skriejo visai šalia vartų. Visgi, futbolininkui pasižymėti pavyko 22-ąją minutę – pastarasis atliko reidą kairiuoju kraštu, suklaidino porą varžovų bei kamuolį pasiuntė į tolimąjį vartų kampą.
2024-04-13

A lygos turo anonsas: ar „Panevėžys“ pristabdys šio sezono lyderius?

Savaitgalį „TOPsport A lygos“ komandos sužais penkerias 8-ojo turo rungtynes. Kokios rungtynės ir kokios intrigos laukia? Vilniaus rajono „TransINVEST“ – Gargždų „Banga“. Balandžio 13 dieną, 15 val. Širvintos, Širvintų miesto stadionas. 8-asis turas prasidės Širvintose, kur debiutantai priims svečius iš Gargždų. Vilniaus rajono futbolininkai per šešerias pastarąsias rungtynes patyrė penkis pralaimėjimus ir turnyro lentelėje su 6 taškais rikiuojasi paskutiniai.
2024-04-13

A lygos turo apžvalga: netikėtumai pirmajame trejete ir į neregėtas aukštumas kylanti „Dainava“

„TOPsport A lygos“ pirmame trejete vis dar išlieka pora netikėtų ekipų. Ginklas. Alytaus DFK „Dainava“ išsiskyrė kiek netikėtu rezultatu – Sergejaus Kuznecovo kariauna 1:0 nugalėjo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą. Pergalingą įvartį 87-ąją minutę pelnė Chibuike Nwosu, atidaręs taiklių smūgių sąskaitą Lietuvos čempionate. Dainaviečiai su 12 taškų pakilo į 2-ąją vietą. Ruožai.
2024-04-12

„Sūduva“ pasipildė krašto gynėju iš Nigerijos

Marijampolės „Sūduva“ pasirašė sutartį su 25 metų dešiniojo krašto gynėju iš Nigerijos Henry Uzochukwu. Futbolininkas 2017 metais iš gimtinės „Ebedei“ ekipos persikėlė į Danijos „Midtjylland“ ir iki 2018-ųjų vidurio atstovavo klubo 19-mečių ekipai. Vėliau legionierius buvo nuolat skolinamas 1 lygoje žaidžiančiai „Fredericia“ komandai. 2021-aisiais „Sūduvos“ naujokas iš Danijos persikėlė į suomių Kuopijo KuPS, o 2023-ųjų antroje pusėje atstovavo JAV Fynikso „Rising“ komandai.
2024-04-10

Dar vieną pergalę iškovojusi „Dainava“ kyla į trečiąją vietą

„TOPsport A lygos“ 7-ojo turo starte buvo užfiksuotas gana netikėtas rezultatas Kaune. Trečią pergalę iškovojo Alytaus DFK „Dainava“ svečiuose 1:0 (0:0) įveikusi Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkus. Pirmame kėlinyje kamuolį ilgiau kontroliavo šeimininkai, tačiau geriausią progą 36-ąją minutę turėjo Artiomas Baftalovskis. Jo smūgį Vincentas Šarkauskas atrėmė, o po 3 minučių sekęs tolimas Patricko Popescu bandymas skriejo greta skersinio.
2024-04-09

A lygos 7-ojo turo anonsas: ar kauniečiai pakils su laikinuoju treneriu pakils iš dugno?

Antradienį ir trečiadienį „TOPsport A lygoje“ bus sužaisti penki 7-ojo turo susitikimai. Kauno rajono „Hegelmann“ – Alytaus DFK „Dainava“. Balandžio 9 dieną, 18 val. Kaunas, LFF Kauno treniruočių centro stadionas. 7-ojo turo įžangoje – turnyro lentelės kaimynų susidūrimas. Per pirmus penkis turus daugiau negu po 2,5 įvarčio vidutiniškai sugeneruodavęs „Hegelmann“ ekipos puolimas Telšiuose nebuvo toks efektyvus, tačiau žaidimo kokybė pernelyg nenusmuko. Vyr.