a lygaf

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a lygaf“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a lygaf“.

A lygos turo anonsas: sostinėje susigrums lyderiai

Savaitgalį 9-uoju turu finišuos pirmasis „TOPsport A lygos“ ratas. „Kauno Žalgiris“ – Marijampolės „Sūduva“. Balandžio 20 dieną, 15 val. Kaunas, Dariaus ir Girėno stadionas. Įsibėgėjantys kauniečiai namuose sieks trečiosios pergalės iš eilės. Į laikinojo vyr. trenerio poziciją sugrįžus Nerijui Mačiuliui, „Kauno Žalgiris“ vos per dvejas rungtynes iš paskutinės vietos pakilo į 5-ąją poziciją.
2024-04-19

Pergalių sausrą A lygoje „Sūduva“ nutraukė Alytuje

„Optibet A lygoje“ po ilgos pertraukos laimėjimu džiaugėsi Dovydo Lastausko treniruojama Marijampolės „Sūduva“. 34-ajame ture sūduviečiai po atkaklios kovos nugalėjo turnyro lentelės kaimynę Alytaus „Dainavą“ – 2:1 (1:0). Svečiai išsiveržė į priekį 23-iąją minutę, kai komandą į priekį išvedė Artiomas Fiodorovas. Tiesa, marijampoliečiams rezultato išlaikyti nepavyko.
2023-10-20

„Žalgiris“ šventė užtikrintą pergalę Gargžduose

Dar vienas „Optibet A lygos“ 20-ojo turo mačas įvyko Gargžduose, kur vietos komanda priėmė šalies čempionų išbandymą. Antrame kėlinyje atakoje užtikrintai rungtyniavę Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai rezultatu 4:1 (1:0) sutriuškino Gargždų „Bangą“. Jau pačioje susitikimo pradžioje ekipos apsikeitė pavojingais momentais – Donato Kazlausko smūgį galva atrėmė Mantas Bertašius, o vos po kelių epizodų tas pats vartų sargas atliko ilgą perdavimą Karolio Laukžemio link, tačiau pirmasis pri...
2023-07-02

„Žalgirio“ gynybą sustiprins patyręs futbolininkas iš Austrijos

Lietuvos čempiono Vilniaus „Žalgirio“ komandos gretas papildė žinomiems Kroatijos, Vokietijos ir Rumunijos klubams atstovavęs gynėjas Stipe Vučuras. Vidurio gynėjo pozicijoje žaidžiantis 30 metų futbolininkas gimė Austrijoje ir čia pradėjo futbolininko karjerą, tačiau pagal savo kilmę taip pat turi Kroatijos pilietybę.
2023-02-08

A lygoje „Kauno Žalgiris“ ir „Panevėžys“ sužaidė lygiosiomis

Šeštadienį įvyko vienerios nukelto „Optibet A lygos“ 20 turo rungtynės. Lentelės kaimynų dvikovoje „Kauno Žalgiris“ ir „Panevėžys“ neįrodė savo pranašumo ir sužaidė lygiosiomis 0:0. Pirmajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas. Didelių gaisrų prie abiejų vartų nebuvo užfiksuota, tačiau kėlinio pabaigoje abi komandos turėjo neblogas galimybes įmušti. 40 minutę panevėžiečiai suklydo savo aikštės pusėje.
2022-11-05

„Banga“ ir „Sūduva“ išsiskyrė be įvarčių

Sekmadienį finišavo 22-asis „Optibet A lygos“ turas. Jį kulminavusioje dvikovoje Gargždų „Banga“ ir Marijampolės „Sūduva“ padovanojo nemažai gražių epizodų, bet sužaidė lygiosiomis 0:0. Pirmajame kėlinyje aikštėje vyravo apylygė kova. Pirmieji pavojų prie varžovų vartų sukūrė gargždiškiai – jau penktą minutę Shogo Yoshikawa kontratakoje atsidūrė priešais vartus, tačiau jam pristigo kokybiškumo užbaigiant ataką.
2022-08-14

Svarbus čempionų ėjimas: Ovidijus Verbickas lieka Vilniaus „Žalgirio“ gretose

Ovidijus Verbickas lieka Vilniuje. Lietuvos rinktinės saugas sutarė pratęsti kontraktą ir likti Lietuvos čempiono „Žalgirio“ gretose. „Apsispręsti nebuvo sunku, tiesiog reikėjo susidėlioti visus taškus, kartu su šeima nuspręsti ko mes norime. Kai susidėliojome, sprendimas nebuvo sunkus“, – kalbėjo O. Verbickas. Jis „Žalgirio“ gretas papildė prieš 2021 metų sezoną ir iš karto įsitvirtino ekipos sudėtyje.