agnė ažukaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „agnė ažukaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „agnė ažukaitė“.

Lietuvių fechtuotojas pasaulio čempionate - 57-as

Turkijoje vykstančio pasaulio fechtavimo čempionato špagininkų varžybose (153 dalyviai0 Lietuvos atstovas Nikolajus Čaldinas užėmė 57-ąją vietą. 34 metų sportininkas pirmajame atkrintamųjų varžybų rate (1/32 finalo) sekmadienį 12015 nusileido Estijos atstovui Nikolajui Novosjolovui. Atrankos barjero neįveikę Tomas Krasikovas ir Jurijus Seniuta užėmė atitinkamai 131-ąją ir 139-ąją vietas.
2009-10-04

Fechtuotoja Agnė Ažukaitė Europos čempionate - 48-a

Bulgarijoje vykstančio Europos fechtavimo čempionato špagininkių varžybose trečiadienį Lietuvos atstovė Agnė Ažukaitė užėmė 48-ąją vietą. Ji grupės varžybose iškovojo dvi pergales iš penkių galimų, o pirmajame atkrintamųjų varžybų rate 5-15 nusileido vokietei Imkei Duplicer (Imke Duplitzer). Vieną pergalę iškovojusi Namida Puikytė užėmė 60-ąją vietą, o visas penkias dvikovas pralaimėjusi Gryta Krasikovienė tarp 72 dalyvių liko 65-a....
2009-07-15

Fechtuotoja A. Ažukaitė Europos jaunimo pirmenybėse - 17-a

Vengrijoje vykusio Europos jaunimo (iki 23 metų) fechtavimo pirmenybių merginų špagos varžybose Lietuvos atstovė Agnė Ažukaitė užėmė 17-ąją vietą. Grupės varžybose ji laimėjo visas šešias kovas. Šešioliktfinalyje A. Ažukaitė 12-13 pralaimėjo britei Meri Koen (Mary Cohen). Kita lietuvė Rimantė Pacevičiūtė tarp 53 dalyvių buvo 49-a. Ji grupės varžybose laimėjo vieną kovą iš šešių. Europos jaunimo čempione tapo rusė Olga Kočneva.
2009-05-11

A. Ažukaitė fechtavimosi čempionate liko 45-a

Italijoje vykstančiame pasaulio jaunimo fechtavimosi čempionate Agnė Ažukaitė užėmė 45-ą vietą kardininkių varžybose. Atrankos varžybų 11-oje grupėje A. Ažukaitė laimėjo keturias kovas iš šešių ir, užėmusi trečią vietą, pateko į atkrintamąsias varžybas, kur pirmajame etape 13:15 nusileido aštuntojoje pozicijoje likusiai vengrei Annamarijai Toth. Planetos čempione tapo amerikietė Kelley Hurley, finale 15:11 nugalėjusi rumunę Simoną Deac.