aidis kruopis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aidis kruopis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aidis kruopis“.

Ignatas Konovalovas pasaulio reitinge šoktelėjo per 329-ias pozicijas

Praėjusią savaitę sėkmingai lenktynėse Prancūzijoje pasirodęs Lietuvos dviratininkas Ignatas Konovalovas (FDJ) Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) plento dviratininkų reitinge iš 655-os vietos šoktelėjo į 326-ą. 31-erių metų lietuvio taškų kraitis padidėjo nuo 107-ių iki 227-ių.
2017-05-16

Dviratininkui Evaldui Šiškevičiui – 20 pasaulio reitingo taškų

Ketvirtadienį Prancūzijoje vykusiose 58-ose dviračių lenktynėse „Grand Prix de Denain“ Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provense KTM“) užėmė 13-ą vietą ir pelnė 20 pasaulio reitingo taškų. 28-erių metų Lietuvos dviratininkas į Top-20 šį sezoną pateko ketvirtą kartą. Nugalėjo ir 200 pasaulio reitingo taškų pelnė Ignato Konovalovo komandos draugas prancūzas Arnaud Demare'as (FDJ). Jis šias lenktynes laimėjo ir 2013 metais. A. Demare'as 196,4 km nuvažiavo per 4 val. 30 min. 1 sek. (vid.
2017-04-13

Dviratininkas Ramūnas Navardauskas lenktynėse Nyderlanduose - septintas

Lietuvos dviratininkas Ramūnas Navardauskas („Cannondale“) Nyderlanduose surengtose penkių etapų lenktynėse „Ster ZLM Toer - GP Jan van Heeswijk“ (2.1 kategorija) užėmė septintą vietą ir pelnė 35 pasaulio reitingo taškus. Varžybų nugalėtoju tapo belgas Sepas Vanmarcke („LottoNL - Jumbo“). 28 metų R.Navardauskas, kuris po ketvirtojo etapo buvo pakilęs į šeštą vietą, nuo jo atsiliko 31 sek.
2016-06-19

Dviratininkas Aidis Kruopis lenktynėse Belgijoje – trečias

Lietuvos plento dviračių grupinių lenktynių čempionas Aidis Kruopis („Verandas Willems“) šeštadienį Belgijoje vykusiose daugiadienėse lenktynėse „Heistse Pijl – Heist op den Berg“ (1.1 kategorija) finišavo trečias ir pelnė 70 pasaulio reitingo taškų. Nugalėjo olandas Dylanas Groenewegenas („LottoNL-Jumbo“). Jis 195,2 km nuvažiavo per 4 val. 3 min. 55 sek. (vid.
2016-06-05

Aidis Kruopis daugiadienių dviratininkų lenktynių Prancūzijoje trečiąjį etapą baigė trečias

Aržantanas, kovo 26 d. (BNS). 35-ą kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "Tour de Normandie" dviratininkų lenktynių trečiąjį etapą "An Post-Chain Reaction" komandai atstovaujantis Aidis Kruopis baigė trečias. Vienitelis lenktynėse dalyvaujantis Lietuvos dviratininkas ketvirtadienį 162,5 km numynė per 4 valandas 2 minutes 55 sekundes ir tik finiše akimirka nusileido etapą laimėjusiam norvegui Danieliui Hoelgaardui bei antroje vietoje likusiam olandui Coenui Vermeltfoortui.
2015-03-26

R. Navardauskas dviratininkų lenktynėse Kanadoje finišavo ketvirtas, A. Kruopis buvo 47-as

Kanadoje finišavusiose prologo bei penkių etapų daugiadienėse "Tour of Alberta" dviratininkų lenktynėse ketvirtą vietą galutinėje įskaitoje užėmė "Garmin Sharp" komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas, o "Orica GreenEDGE" ekipos narys Aidis Kruopis liko 47-as. Pirmasis Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui ir A.Kruopio komandos draugui Darylui Impey'ui iš Pietų Afrikos Respublikos pralaimėjo 10 sekundžių, o antrasis - 7 minutes bei 45 sekundes.
2014-09-08

Penktąjį daugiadienių lenktynių „Eneco Tour“ etapą lietuviai baigė toli nuo lyderių

Daugiadienių "Eneco Tour" dviratininkų lenktynių Olandijoje penktąjį etapą visi trys lietuviai baigė toli nuo lyderių. Geriausiai sekėsi "AG2R La Mondiale" komandai atstovaujančiam Gediminui Bagdonui, kuris 160,3 km distancijos finiše beveik 9 minutėmis atsiliko nuo etapo nugalėtojo belgo Grego Van Avermaeto ir finišo liniją kirto 76-as.
2014-08-16

Turkijoje – A. Kruopio komandos „Orica-GreenEDGE“ pergalė

Turkijoje sekmadienį finišavo 50-osios dviratininkų daugiadienės lenktynės “Presidential Cycling Tour of Turkey”, kurias laimėjo Aidžio Kruopio komandos draugas Adamas Yatesas, teigiama pranešime spaudai. Jaunasis “Orica-GreenEDGE” komandos narys lyderio marškinėlius apsivilko šeštame etape, kuomet į Selcuk viršunę pakilo pirmas ir laimėjo etapą, o tuometinis lyderis estas Reinas Taamarae jaunajam britui pralošė sekundę daugiau nei jo turėtas pranašumas.
2014-05-05

A. Kruopio komanos draugo pergalė keičia lietuvio planus

Penktadienį Turkijoje daugiadienėse lenktynėse “Presidential Cycling Tour of Turkey” ir toliau visus stebino jaunasis Aidžio Kruopio komandos draugas britas Adamas Yatesas, kuris laimėjo šeštąjį etapą ir apsivilko lyderio marškinėlius.
2014-05-03

A. Kruopis antrajame daugiadienių dviratininkų lenktynių Malaizijoje etape finišavo ketvirtas

Devynioliktą kartą Malaizijoje vykstančių daugiadienių "Le Tour de Langkawi" dviratininkų lenktynių antrąjį etapą "Orica Green-EDGE" komandos narys Aidis Kruopis baigė ketvirtas.