aleksandras mogilnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksandras mogilnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksandras mogilnas“.

Dainiaus Zubraus klubo lygiosios NHL pirmenybėse

Pirmadienį trečiąsias Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynes Dainiaus Zubraus Vašingtono "Capitals" klubas svečiuose baigė lygiosiomis 2:2 (0:1, 1:1, 1:0, 0:0) po pratęsimo su Toronto "Maple Leafs" ekipa. Lietuvis šiame susitikime žaidė tik 9 minutes ir kartą smūgiavo į aikštės šeimininkų vartus.
2003-10-14

Dariaus Kasparaičio klubas išsaugojo galimybes patekti į atkrintamąsias NHL varžybas

Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" klubas šeštadienį svečiuose 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) nugalėjo septintąją vietą Rytų konferencijoje užimančią Bostono "Bruins" (83 taškai) komandą ir, iškovoję ketvirtąją pergalę per paskutiniąsias penkerias rungtynes, išsaugojo galimybę patekti į atkrintamąsias Šiaurės Amerinos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) varžybas. D.Kasparaitis šeštadienio mače per 21 min. 22 sek. kartą smūgiavo į varžovų vartus ir pirmajame kėlinyje uždirbo dvi baudos minutes.