athletic

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „athletic“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „athletic“.

Jau antrajame mače vargusi „Barcelona“ tenkinosi tašku

Šeštadienį Ispanijos „La Liga“ čempionate lygiosiomis 1:1 baigėsi rungtynės tarp šeimininkės Bilbao „Athletic“ ir „Barcelona“ komandų. Pirmą įvartį „Athletic“ ekipai 50-ą minutę po pakelto kampinio galva įmušė Inigo Martinezas. Visgi 75-ą minutę „Barcelona“ komandai rezultatą pavyko išlyginti, kai greitoje atakoje itin stipriu smūgiu iš arti varžovų vartininką nuginklavo Memphis Depay.
2021-08-22

„La Liga“ čempionai patyrė nesėkmę draugiškose rungtynėse

Madrido „Atletico“ draugiškose rungtynėse 1:2 turėjo pripažinti „Feyenoord“ futbolininkų pranašumą. Bryanas Linssenas 18-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Feyenoord“ ekipą į priekį 1:0. Yannickas Carrasco pirmojo kėlinio pabaigoje buvo nubaustas raudona kortele ir „Atletico“ liko rungtyniauti dešimtyje.
2021-08-08

„Barca“ iškovojo tris taškus Ispanijoje

Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse penktą pergalę iš eilės iškovojo „Barcelona“, kuri namuose 2:1 įveikė Bilbao „Athletic“ futbolininkus. Pirmą įvartį rungtynėse laisvu smūgiu pelnė „Barcelona“ žvaigždė Lionelis Messi (20‘), tačiau svečiams rezultatą išlyginti pavyko antrojo kėlinio pradžioje, kai greitoje varžovų atakoje kamuolį į savo vartus nukreipė Jordi Alba (49‘). Pergalingu tapo 75-ą susitikimo minutę iš arti pelnytas Antoine‘o Griezmanno įvartis.
2021-02-01

Dublį įmušęs Griezmannas niršo po finalo: „Mes susimovėme“

„Barcelona“ Ispanijos Supertaurės finale po pratęsimo 2:3 krito prieš Bilbao „Athletic“ futbolininkus. Dublį šiame susitikime pelnęs Antoine‘as Griezmannas neslėpė nusivylimo dėl patirto pralaimėjimo. „Kaip jūs galvojate, jog mes jaučiamės? Mes susimovėme, esame pikti ir liūdni. Pralaimėjęs finalą visada jauti blogas emocijas. „Athletic“ mus labai gerai spaudė. Jie kovojo iki paskutinės rungtynių minutės, o tada nutiko tai, kas nutiko.
2021-01-18

90-ąją minutę įvartį praleidusi „Barcelona“ sugriuvo Ispanijos taurės finale

Bilbao „Athletic“ Ispanijos Supertaurės finale po dramatiškos kovos ir pratęsimo 3:2 privertė kapituliuoti „Barcelona“ futbolininkus ir iškovojo šio turnyro čempionų titulą. Lionelis Messi 37-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.
2021-01-18

„Barcoje“ užfiksuoti du COVID-19 atvejai, atšaukta treniruotė

„Barcelonos“ stovykloje buvo užfiksuoti du koronaviruso susirgimo atvejai. Dėl šios priežasties buvo nukelta antradienio ryte vykti turėjusi komandos treniruotė. Katalonai turėjo ruoštis trečiadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse vyksiančioms rungtynėms su Bilbao „Athletic“ futbolininkais. Visgi paaiškėjus, jog du klubo darbuotojai užsikrėtė koronaviruso infekcija, bus atliekamas visos komandos testavimas, kuris padės išsiaiškinti, ar komandoje yra daugiau atvejų.
2021-01-05

„Real“ atakuojantis trejetas „nukalė“ antrąją pergalę

Madrido „Real“ iškovojo antrąją pergalę Ispanijos futbolo čempionate. Šalies vicečempionai išvykoje 4:1 (1:1) nugalėjo „Girona“. Svečiai nuo pat rungtynių pradžios dominavo aikštėje ir kūrė pavojingus momentus. Tuo metu šeimininkai ieškojo galimybių kontratakuoti. Išpuoliai buvo labai grėsmingi, o vienas jų baigėsi pirmuoju mačo įvarčiu. 16-ąją minutę galingu smūgiu į viršutinį vartų kampą įmušė Borja Garcia. Kėlinio pabaigoje „Real“ išlygino rezultatą.
2018-08-27

„Barcelona“ pasiekė rekordą Ispanijoje

Dar vieną pergalę Ispanijos futbolo lygoje iškovojusi „Barcelona“ pasiekė naują šalies rekordą. Katalonijos komanda nepralaimėtų čempionato rungtynių seriją pratęsė iki 39. Tokio rezultato Ispanijoje nebuvo pasiekusi nė viena ekipa. Šįkart po „Barcelona“ kojomis krito persekiotoja „Valencia“. Ją katalonai namie nugalėjo 2:1 (1:0). 15-ąją minutę tikslus buvo Luisas Suarezas, 51-ąją – Samuelis Umtiti. Abiems futbolininkams rezultatyvius perdavimus atliko Philippe’as Coutinho.
2018-04-14

Europos lyga: „Salzburg“ futbolininkai išmetė „Borussia“

Vokietijos futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ baigė kovas UEFA Europos lygoje. Ją aštuntfinalyje pašalino „Salzburg“ futbolininkai. Ketvirtadienį Austrijoje vykusios rungtynės baigėsi 0:0. Prieš tai Dortmunde svečiai nugalėjo 2:1. Į kitą etapą nepateko ir Liono „Olympique“, ketvirtadienį namie Maskvos CSKA pralaimėję 2:3. Pirmasis mačas Rusijoje baigėsi Prancūzijos komandos pergale 1:0. Bene labiausiai intrigavusioje poroje Londono „Arsenal“ savo aikštėje 3:1 (1:1) pranoko „Milan“. Dubliu pasiž...
2018-03-16

„Real“ pergalę lėmė brangiausių komandos futbolininkų įvarčiai

Cristiano Ronaldo mušė dublį, įvartį pridėjo Garethas Bale’as, rezultatyvų perdavimą atliko Karimas Benzema. Madrido „Real“ puolimo trejetas padėjo komandai savo aikštėje 3:1 (2:0) nugalėti to paties miesto „Getafe“ futbolininkus. C. Ronaldo įvarčius pelnė 45+1 ir 78 minutėmis. G. Bale’as atidarė rungtynių tikslių smūgių sąskaitą, pasižymėjęs 24-ąją minutę. Rezultatyvius perdavimus atliko Isco, K. Benzema bei Marcelo.