austinas daye

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „austinas daye“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „austinas daye“.

Pirmieji „Lietkabelio“ ir „Lietuvos ryto“ varžovai. Kas jie?

Trečiadienis – šventė krepšinio gerbėjams. TV6 transliuos Vilniaus „Lietuvos ryto“, TV8 – Panevėžio „Lietkabelio“ rungtynes Europos taurės varžybose. Kokie pirmieji lietuvių varžovai? Panevėžio „Lietkabelio“ – Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) Į Panevėžį atvyksta Izraelio čempionai. Jie praėjusiame sezone lankėsi Vilniuje ir „Lietuvos rytą“ nugalėjo 80:76. Tada daugiausia dėmesio sulaukė „Hapoel“ žaidusi NBA žvaigždė – Amar’e Stoudemire’as.
2017-10-11

Šarūnas Vasiliauskas žaidė solidžiai, bet jo komanda krito prieš „Galatasaray“

Šarūnas Vasiliauskas sužaidė solidžias rungtynes, bet Ušako „Sportif“ (7-17) savoje aikštėje 88:95 (16:27, 23:18, 21:24, 28:26) nusileido Stambulo „Galatasaray“ (14-10). Įžaidėjas kaunietis per 24 minutes pelnė 16 taškų (2/6 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 6/6 baudų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė. Ušako ekipai priklausantis Evaldas Kairys nebuvo registruotas. „Sportif“: Shaquielle'as McKissicas 25 (8 atk. kam.), Zachas Auguste'as 19 (10 atk. kam.
2017-04-03

Galingai puolęs Kauno „Žalgiris“ parklupdė Stambulo „Galatasaray“

Kauno „Žalgiris“ iškovojo antrąją pergalę Eurolygos sezone. Žalgiriečiai namuose 87:75 palaužė Stambulo „Galatasaray“ ekipą. Rungtynėse daug nulėmė antrasis kėlinys, kurio metu aikštės šeimininkai pakilo į spurtą ir susikrovė persvarą, kurios neiššvaistė iki rungtynių pabaigos.