baltic chain tour

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „baltic chain tour“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „baltic chain tour“.

„Baltic Chain Tour“ etape – sėkmingas Lietuvos dviratininko pasirodymas

12-ųjų daugiadienių dviračių plento lenktynių „Baltic Chain Tour“ antrajame etape Latvijoje (Sigulda – Sigulda) šeštadienį pasižymėjo „Kaunas Cycling Team“ nariai: Venantas Lašinis iškovojo ketvirtą vietą, o Žygimantas Matuzevičius dalyvavo dienos pabėgime. Nugalėjo vokietis Henri Uhlig („Alpecin – Deceuninck DT“). Jis 162 km nuvažiavo per 3 val. 22 min. 1 sek. (vid. greitis – 48,115 km/h). 2-8 vietas užėmę dviratininkai, tarp jų ir V. Lašinis, nuo nugalėtojo atsiliko 3 sek.
2023-08-20

Dviratininkas Gediminas Bagdonas Prancūzijoje pelnė 50 pasaulio reitingo taškų

Prancūzijoje surengtose 44-osiose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Boucles de la Mayenne“ (UCI I kategorija) Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) užėmė penktąją vietą. Už tai Lietuvos dviratininkui atiteko 50 pasaulio reitingo taškų.
2018-06-04

Dviratininkas Lukas Talačka pateikė staigmeną Suomijoje

Sekmadienį Suomijos sostinėje Helsinkyje baigėsi septintosios tarptautinės daugiadienės dviračių plento lenktynės „Baltic Chain Tour“ (UCI II kategorija; 705 km). Paskutiniame, ketvirtame, etape puikiai pasirodė Lukas Talačka („Top Team-Ultrabike“). Jis finišavo trečias. Už šį pasiekimą 23-ejų metų dviratininkui atiteko vienas pasaulio reitingo taškas. Po finišo sprinto nugalėjo 23-ejų metų norvegas Hermanas Dahlis („Sparebanken Sor“), kuris laimėjo ir trečiąjį etapą.
2017-08-27

Dviratininkus ir penkiakovininkus į pergales veš LTeam automobiliai

Nuo šiol Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės atstovai į varžybas ir treniruočių stovyklas vyks nauju, specialiai sportininkų poreikiams pritaikytu LTeam autobusiuku, o Lietuvos dviračių treko rinktinė džiaugsis lengvuoju LTeam automobiliu. Jų raktelius Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė antradienį įteikė Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės ir Lietuvos dviračių sporto federacijų atstovams.
2017-08-23

„Baltic Chain Tour“ prologe – geras lietuvių rezultatas

Penktadienį Vilniuje prasidėjo šeštosios tarptautinės daugiadienės dviračių plento lenktynės „Baltic Chain Tour“. Jose dalyvauja 13 komandų iš aštuonių šalių. Lietuvai atstovauja dvi ekipos – „Staki - Baltik vairas“ ir „Top Team - Ultrabike“. Sostinės Upės gatvėje surengtą 1,9 km prologą laimėjo ir geltonus varžybų lyderio marškinėlius užsivilko 21-erių metų Estijos rinktinės narys Silveris Maoma. Jis distanciją įveikė per 2 min. 10,950 sek.
2016-08-26

Dviratininkas Egidijus Juodvalkis paskutiniajame „Baltic Chain Tour“ etape – penktas

Penktųjų tarptautinių daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ (2.2 kategorija) paskutiniame, trečiajame, etape ketvirtadienį iš lietuvių aukščiausią vietą užėmė Egidijus Juodvalkis (Lietuvos rinktinė). Pirmą kartą šiose varžybose dalyvavęs 27 metų dviratininkas finišavo penktas. Nugalėjo švedas Alexanderis Gingsjo („Tre Berg-Bianchi“). Jis 179,5 km Estijoje ir Latvijoje nuvažiavo per 4 val. 10 min. 32 sek. (vid.
2015-08-20

Dviratininkas Darijus Džervus antrajame „Baltic Chain Tour“ etape — penktas

Penktųjų tarptautinių daugiadienių dviračių lenktynių “Baltic Chain Tour” antrajame etape trečiadienį iš lietuvių aukščiausią vietą užėmė Darijus Džervus (“CCT p/b Champion System”). 25 metų dviratininkas finišavo penktas. Pergalę po finišo sprinto iškovojo ir lenktynių lyderiu tapo 25 metų ukrainietis Andrejus Kulikas (“Kolss-BDC”). Jis 192,9 km Estijoje - iš Pernu į Valgą - nuvažiavo per 4 val. 22 min. 8 sek. (vid.
2015-08-20

Taline prasidedančiose dviračių lenktynėse „Baltic Chain Tour“ – trylika lietuvių

Antradienį 12.00 val. Estijos sostinėje Taline prasideda tarptautinės dviračių lenktynės „Baltic Chain Tour“. Penktą kartą rengiamose varžybose dalyvauja trylika Lietuvos dviratininkų. Trijų etapų lenktynės (542,5 km) vyks Estijoje ir trumpam užsuks į Latviją. „Baltic Chain Tour“ lenktynėse, kurioms suteikta Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) 2.2 kategorija, startuoja dvi Lietuvos komandos – šalies rinktinė ir „Top Team-Ultrabike“ ekipa.
2015-08-18

„Baltic Chain Tour“: lyderiai kontroliavo lenktynes, bet prarado lyderio marškinėlius

Ketvirtadienį daugiadienėse lenktynėse „Baltic Chain Tour“ dviratininkai įveikė sudėtingą antrą lenktynių etapą iš Rygos į Siguldą. Dviratininkai du kartus turėjo įveikti daugiau nei kilometro ir 11 proc. įkalnę, po kurios pasikeitė lenktynių lyderis, o lietuvis Žydrūnas Savickas bendroje įskaitoje pakilo iš 12-os į 6-ąją pozicija, teigiama pranešime spaudai. Pergalę iškovojo Rusijos rinktinės narys Ivanas Balykinas. 23 metų dviratininkas distanciją įveikė per 3 val. 22 min. 56 sek.
2014-08-22

Dviratininkas Ž. Savickas „Baltic Chain Tour“ lenktynėse pakilo į šeštą vietą

Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje rengiamų ketvirtųjų daugiadienių dviračių lenktynių "Baltic Chain Tour" bendrojoje įskaitoje po antrojo etapo Lietuvos rinktinės narys Žydrūnas Savickas iš dvyliktos vietos pakilo į šeštą. 23-ejų metų lietuvis nuo lyderio atsilieka 23 sekundėmis. Kiti Lietuvos dviratininkai į pirmąjį 50-uką nepatenka. Antrajame etape - Ryga-Sigulda - ketvirtadienį lenktynių dalyviai įveikė 160 km. Dviratininkams Siguldoje du kartus teko įveikti 11 proc. įkalnę.