dainius zubraus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dainius zubraus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dainius zubraus“.

D. Zubraus ekipai - dvyliktas pralaimėjimas

Dvyliktą pralaimėjimą devynioliktosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Dainius Zubraus Niu Džersio "Devils" klubas, penktadienį namuose 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) nusileidęs Niujorko "Islanders" ekipai.Beveik 21 minutę (20:54) aikštėje praleidęs lietuvis nepasižymėjo.Vienintelį susitikimo įvartį antrajame kėlinyje įmušė Josefas Vasicekas.
2007-11-17

Dainiaus Zubraus klubo lygiosios ikisezoninėse NHL rungtynėse

Trečiadienį Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) ikisezoninės rungtynės tarp Dainius Zubraus Vašingtono "Capitals" ir Filadelfijos "Flyers" ekipų po pratęsimo baigėsi lygiosiomis 4:4 (0:0, 3:3, 1:1, 0:0). Du įvarčius namuose rungtyniavusiai "Capitals" ekipai pelnė Robertas Langas, po vieną - Steve`as Konowalchukas ir Peteris Bondra. Svečių gretose pasižymėjo Markas Recchi, Jimas Vandermeeris, Johnas Leclairas bei Tony Amonte`as.
2003-10-02

Trečiasis Dainiaus Zubraus klubo pralaimėjimas NHL ikisezoninėse rungtynėse

Trečiąjį pralaimėjimą Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) ikisezoninėse rungtynėse patyrė Dainius Zubraus Vašingtono "Capitals" komanda šeštadienį (09.27) Portlende 1:2 (0:0, 0:0, 1:2) nusileidusi Pitsbergo "Penguins" ekipai. Rezultatyviai ikisezoninėse rungtynėse žaidęs D.Zubrus šįsyk nepasižymėjo.
2003-09-28

Dainiaus Zubraus įvartis ir rezultatyvus perdavimas nepadėjo klubui išvengti pralaimėjimo NHL ikisezoninėse rungtynėse

Ketvirtadienį Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) ikisezoninėse rungtynėse Dainius Zubraus pelnė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau jo Vašingtono "Capitals" komanda namie 3:4 (1:2, 1:2, 1:0) pralaimėjo Detroito "Red Wings" ekipai. Po lietuvio įvarčio įpusėjus trečiajai mačo minutei aikštės šeimininkai pirmavo, tačiau po to keturis įvarčius iš eilės įmušė svečiai - du Pavelas Daciukas ir po vieną Brettas Hulas (Bretas Halas) bei Niklas Kronvellas.