david millar

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „david millar“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „david millar“.

Bendroje įskaitoje I. Konovalovas liko dvidešimt pirmas

Sekmadienį JAV pasibaigusių daugiadienių "Tour of California" dviratininkų lenktynių septintajame etape "Credit Agricole" komandos narys Ignatas Konovalovas užėmė 49-ą vietą, o bendroje įskaitoje liko 21-as.
2008-02-25

Dviratininkų lenktynėse JAV I. Konovalovas buvo 16-as

JAV vykstančiose daugiadienėse "Tour of California" dviratininkų lenktynėse ketvirtajame etape 16-as finišavo "Credit Agricole" komandos narys Ignatas Konovalovas, kuris bendroje įskaitoje iš 23-osios vietos pakilo į 22-ąją.Penktadienį 24 km atskiro starto lenktynėse lietuvis distanciją įveikė per 32 minutes 28 sekundes ir 1 min. 44 sek. atsiliko nuo etapą laimėjusio šių lenktynių lyderio amerikiečio Levi Leipheimerio:1. Levi Leipheimer (JAV) 30:47 2. David Millar (D. Britanija) atsiliko 29 sek.
2008-02-23

Dviratininkų lenktynėse JAV I. Konovalovas užėmė 23-ą vietą

Ketvirtadienį JAV pasibaigusiose daugiadienėse "Tour of California" dviratininkų lenktynėse trečiajame "Credit Agricole" komandos narys Ignatas Konovalovas užėmė 23-ą vietą.
2008-02-22

Dviratininkų lenktynių JAV pirmajame etape lietuvis finišavo 70-as

JAV vykstančių daugiadienių dviratininkų lenktynių "Tour of California" pirmajame etape 70-as finišavo bei į 22-ąją vietą iš 31-osios bendrojoje įskaitoje pakilo "Credit Agricole" komandos narys Ignatas Konovalovas.
2008-02-19

A. Contadoras laimėjo „Tour de France“ lenktynes

Alberto Contadoras iš „Discovery Channel“ komandos laimėjo prestižiškiausias dviračių lenktynes pasaulyje. Paskutiniame etape greičiausias buvo italas Danielis Bennati iš „Lampre“, bet tikruoju didvyriu tapo ispanas. Būtent A. Contadoras tris savaites važiavo geriausiai sunkiausiomis sąlygomis.
2007-07-29

Tour de France VI etape lyderis išsaugojo pozicijas

Penktadienį Tour de France 2007 dviratininkai sėkmingai įveikė dar vieną, VI etapą. Šioje lygumų etapo distancijoje Semur-en-Auxois – Bourg-en-Bresse (199,5 km) dar kartą turėjo galimybę pasireikšti sprinteriai.         Etapo 10-tukas:   1- Tom Boonen (BEL/QuickStep) 5 val. 20 min. 59 sek. (vid.
2007-07-14

Tour de France IV etapas - lyderis nepasikeitė

Šiandien Tour de France dviratininkai tęsė savo kelionę link Prancūzijos pietų IV-ame etape Villers-Cotterêts – Joigny. Realus startas -  13 val. 00 min. (Londono laiku). Šiame etape dviratininkai pravažiavo 4 departamentus ir įveikė 193 km distanciją.
2007-07-11

Tour de France pirmąjį etapą laimėjo Robbie Mc Ewenas

Sekmadienį tęsėsi Tour de France dviračių lenktynėms. Ką tik pirmasis etapas, kuriame divratininkų grupei teko įveikti 203 km, važiuojant iš Londono į Canterbury.Nepaisant kelių dviratininkų pabėgimo, grupė finišavo kartu. Finiše greičiausias buvo ir etapą laimėjo australas Robbie Mc Eweans (Predictor). Antras buvo Th. Hushovdas iš (CA), o trečias T. Boonenas (QSI). Tomas Vaitkus (Discovery channel) finišavo 10-asir bendroje įskaitoje užima 30-ą poziciją.
2007-07-08

T.Vaitkus lenktynėse Prancūzijoje antradienį finišavo šeštas

Prancūzijoje vykstančių 65-ųjų tradicinių dviratininkų lenktynių Paryžius - Nica antrajame etape antradienį šeštas finišavo "Discovery Channel" komandos narys Tomas Vaitkus.Lietuvos dviratininkas 186 km nuotolį baigė per 3 valandas 57 minutes 38 sekundes kartu su pagrindine grupe, kuri etapo nugalėtojui italui Franco Pellizottiui.
2007-03-13

Isidro Nozalas sustiprino lyderio poziciją "Vuelta a Espana" dviratininkų lenktynėse

Ispanijoje vykstančių 58-ųjų tradicinėse "Vuelta a Espana" daugiadienių dviratininkų lenktynių šeštąjį etapą - 43,8 km individualias atskiro starto lenktynes - laimėjo lenktynių lyderis bendroje įskaitoje "ONCE-Eroski" komandos narys Isidro Nozalas. I.Nozalas ketvirtadienį distanciją įveikė per 53 min. 34 sek. ir 1 min. 20 sek. aplenkė antroje vietoje likusį britą Davidą Millarą bei 1 min. 26 sek. - trečiąją poziciją etape užėmusį čeką Janą Hrušką: 1. Isidro Nozal (Ispanija) 53 min. 34 sek.