french open

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „french open“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „french open“.

Pirmosios pasaulio raketės statusas saugus: Swiatek – „Roland Garros“ finale

Prancūzijoje vykstančiame prestižiniame „Roland Garros“ teniso turnyre antrąja moterų vienetų varžybų finalo dalyve tapo lenkė Iga Swiatek (WTA-1). Ji ketvirtadienį pusfinalyje per 2 valandas 11 minučių 6:2, 7:6 (9:7) įveikė brazilę Beatriz Haddad Maią (WTA-14). Lenkei tai buvo revanšas už pralaimėtą pirmąjį tarpusavio mačą pernai Kanadoje (4:6, 6:3, 5:7). Brazilė mačą pradėjo nuo laimėtos varžovės padavimų serijos, bet lenkė iš karto atsakė tuo pačiu.
2023-06-08

Paryžiuje toliau žengė dar vieną rusę eliminavusi Svitolina

Sekmadienį Paryžiuje (Prancūzija) tęsiasi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Po gimdymo karjerą atnaujinusi ukrainietė Elina Svitolina (WTA-192) šventė jau 9-ą pergalę paeiliui. Turnyro aštuntfinalyje ji 6:4, 7:6 (7:5) nugalėjo Dariją Kasatkiną (WTA-9). E.Svitolina jau trečiajame geime laimėjo varžovės padavimų seriją.
2023-06-05

Rekordinis Džokovičiaus pasiekimas – 17-ą kartą pateko į „French Open“ ketvitfinalį

Trečioji pasaulio raketė Novakas Džokovičius priartėjo prie 23-iojo „Didžiojo kirčio“ turnyro nugalėtojo titulo, sekmadienį sutriuškinęs perujietį Juaną Pablo Varillasą ir patekęs į „French Open“ ketvirtfinalį. Dukart Paryžiuje čempionu tapęs N. Džokovičius į „French Open"“ketvirtfinalį pateko rekordinį 17-ąjį kartą - vienu daugiau nei 14 kartų čempionas Rafa Nadalis, kuris šiemet nedalyvauja dėl traumos.
2023-06-04

Rusę įveikusi Ukrainos teniso žvaigždė tęsia žygį „Roland Garros“ turnyre

Penktadienį Paryžiuje (Prancūzija) tęsiasi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Dar vieną gražią pergalę pasiekė po gimdymo grįžusi ukrainietė Elina Svitolina (WTA-192). Ji po 2 valandų 16 minučių kovos 2:6, 6:2, 7:5 patiesė rusę Anną Blinkovą, kurią prieš savaitę nugalėjo ir WTA 250 turnyro Strasbūre (Prancūzija) finale.
105
2023-06-02

„Roland Garros“ turnyre – netikėtas trečiosios pasaulio raketės pralaimėjimas

Penktadienį Paryžiuje (Prancūzija) tęsiasi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Moterų vienetų varžybų trečiajame rate krito trečioji planetos raketė amerikietė Jessica Pegula (WTA-3). Ji per 1 valandą 22 minutes netikėtai 1:6, 3:6 pralaimėjo belgei Elisei Mertens (WTA-28). Tiesa, tai buvo jau trečia belgės pergalė prieš amerikietę iš tiek pat galimų.
2023-06-02

Brazilo neįveikęs Berankis po 9 metų pertraukos liko už „French Open“ turnyro borto

Paryžiuje (Prancūzija) vykstančio prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ teniso turnyro vyrų vienetų varžybų kvalifikaciją nesėkmingai baigė 32-ejų Ričardas Berankis (ATP-216). Geriausias Lietuvos tenisininkas antrajame rate per 2 valandas 16 minučių 2:6, 7:6 (7:4), 2:6 pralaimėjo 23-ejų brazilui Thiago Seybothui Wildui (ATP-172) ir pirmą sykį nuo 2014 m. nedalyvaus „Roland Garros“ pagrindiniame etape.
2023-05-24

Butvilas su porininku žengė į „Roland Garros“ jaunių turnyro finalą

Prancūzijoje tęsiasi prestižinio „Roland Garros“ jaunių (iki 18 metų) teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Dvejetų varžybų favoritai – 17-metis lietuvis Edas Butvilas (10-a vieta ITF jaunių reitinge) ir kroatas Mili Poljičakas – penktadienį pusfinalyje per 69 minutes 6:4, 3:6, [10:8] įveikė amerikietį Nicholą Godsicką ir portugalą Henriquę Rochą. Pirmajame sete lietuvis su kroatu problemų neturėjo.
2022-06-03

Geriausia Ukrainos tenisininkė praleis „French Open“: „Vis dar vykstant karui, negaliu tiesiog žaisti“

Ukrainos teniso žvaigždė Elina Svitolina praleis artėjantį „French Open“ turnyrą. 27-erių tenisininkė teigia, kad vykstant karui tiesiog negali susikaupti tenisui, todėl teisingiausias spendimas yra nežaisti artėjančiame turnyre. „Deja, šiemet nežaisiu. Priėmiau šį sprendimą prieš keletą dienų. Man tiesiog reikia laiko nuimti. Negaliu žaisti, kai vis dar vyksta karas. Bet būsiu turnyre su Gaeliu (G. Monfisas yra jos sutuoktinis, – aut. past.
2022-05-12

Skandalas „Roland Garros“ turnyre: po mačo sulaikyta Rusijos tenisininkė

Prancūzijoje šiuo metu vykstantis „French Open“ turnyras neapsiėjo be skandalo. Skelbiama, kad po mačo sulaikyta Rusijos tenisininkė Jana Sizikova. Kaip rašo prancūzų dienraštis „Le Parisien“, rusė įtariama tyčiniu pralamėjimu bei dalyvavimu lažybose.
2021-06-04

Vėlinama garsiojo „French Open“ teniso turnyro pradžios data

2021 m. „Didžiojo kirčio“ serijos „French Open“ teniso turnyras yra nukeliamas savaitę į priekį. Buvo planuojama, kad šis turnyras prasidės gegužės 23-ią dieną, tačiau dabar nuspręsta startuoti gegužės 30-ą, tikintis, kad tuo metu jau daugiau sirgalių galės gyvai stebėti tenisininkų kovas. Praėjusiais metais „French Open“ buvo nukeltas keturiems mėnesiams ir vietoje gegužės-birželio mėnesių vyko rugsėjį-spalį. Tą kartą sirgalių skaičius per dieną buvo ribojamas iki 1 tūkst.