gydytis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gydytis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gydytis“.

Užkalnis atvirai – apie tai, kas jį skaudina: atskleidė kitą savo pusę

Turbūt nėra Lietuvoje žmogaus, abejingo rašytojui, kritikui Andriui Užkalniui. Daugumai jis atrodo arogantiškas ir šaltas, tačiau po šio sekmadienio TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ ne vieno žiūrovo nuomonė pasikeis – vedėja Kristina Rimienė, kalbindama laidos svečią A. Užkalnį, atskleis, kad po arogantiško kritiko vaidmeniu slepiasi nuoširdus ir paprastas žmogus.
2020-10-09

Gerbėjai sunerimę: Zavorotniuk staiga dingo iš klinikos, kurioje buvo gydoma

Žinoma rusų aktorė Anastasia Zavorotniuk jau kurį laiką kovoja su smegenų vėžiu, o jos gerbėjai apie moters sveikatą žino išties mažai. Nepaisant to, viešumoje vis pasirodo kalbų apie tai, kaip aktorė laikosi iš tikrųjų. Vis dėlto paskutinė naujiena apie aktorę pritrenkė ne vieną – moteris paprasčiausiai dingo iš reabilitacijos klinikos, kurioje buvo gydoma. Šią žinią pranešė užsienio žiniasklaida – jiems faktą patvirtino reabilitacijos klinikoje dirbanti medicinos seselė.
2020-01-23

Ką daryti, kai gyveni Anglijoje, o gydytis nori Lietuvoje

 Veronika Pečkienė Lietuvos žmonėms, kurie dirba kitose Europos valstybėse, prireikus gydymo paslaugų, neretai kyla problemų, dažniausiai dėl pamirštos prievolės deklaruoti išvykimą iš Lietuvos arba būtinos informacijos trūkumo. Kilo bėdų Kauno teritorinės ligonių kasos Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėjo pavaduotojai Rasai Valinskaitei–Barščevičienei paskambino Lietuvos pilietis, buvęs Marijampolės gyventojas, šiuo metu gyvenantis Didžiojoje Britanijoje.
2014-12-16

Benamiui už piešinius kloja šimtus

Inga Kontrimavičiūtė Klajoklis, ne abstinentas, ragavęs ir nuteistojo duonos, namų ir šeimos neturintis, Panevėžio ligoninės Pulmonologijos skyriuje besigydantis 54-erių Rimantas Šaparnis galėtų gyventi žymaus ir pinigų nestokojančio menininko gyvenimą. Susižavėjusieji tušinuku pieštais grafikos darbais Rimantui už paveikslą siūlo ne po vieną šimtą litų, o sovietmečiu tuomečiame Leningrade užsienio turisto sumokėtus dolerius į rublius iškeitęs klajoklis bastėsi su maišu pinigų.

Ką reikėtų žinoti norintiems gydytis svetur

Alvyda Bajarūnaitė, Saulius Liauksminas, LRT radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt Jei tik nori, lietuviai gali gydytis Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės šalyse ir už gydymo išlaidas gauti kompensaciją. Tik derėtų žinoti, kad užsienietiškos ir lietuviškos paslaugos kainų skirtumą teks padengti patiems. „Ligonių kasa Lietuvoje padengia tą gydymo išlaidų dalį, kokia būtų kompensuota Lietuvoje, t. y. lietuvišką kainą.
2014-02-12

Dėl „apsvaigusių“ kelionių išgarsėjęs parlamentaras E. Vareikis grįžta į Seimą

Po kelis mėnesius trukusio nedarbingumo Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Egidijus Vareikis grįžo į darbą. „Gydymo procesas yra ilgas, nes mano liga buvo depresija. Tai trunka ilgai“, – pirmadienį Seime BNS sakė parlamentaras. Jis turėjo nedarbingumo pažymėjimą visą Seimo rudens sesiją, kuri prasidėjo rugsėjo 10 dieną ir baigėsi gruodžio 23 dieną. „Mano nedarbingumas baigėsi praėjusiais metais, gruodžio 23 dieną.

Įdomūs faktai: Lietuvoje nuo alkoholizmo gydosi apie 57 tūkst. žmonių

Ar žinojote, kad... Lietuvoje nuo alkoholizmo gydosi apie 50,4 tūkst. vyrų ir 7 tūkst. moterų. Taip pat Lietuvoje maždaug 11 tūkst. šeimų dėl piktnaudžiavimu alkoholiu priskiriamos socialiai rizikingoms šeimoms. Tokiose šeimose auga maždaug 24 tūkst. vaikų. 2007 metų Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje 15-16 metų amžiaus 8.6 proc. berniukų ir 6.9 proc. mergaičių jau yra bandę alkoholio. Alkoholikų skaičius Rytų Europos pusėje: Baltarusija – 572 tūkst., Estija – 74,4 tūkst.
2013-11-08

Neišsamios žinios gali ir pražudyti

JAV atlikti tyrimai parodė, jog anaiptol. Savanoriams tyrimo dalyviams buvo duotos perskaityti 5 skirtingų vaistų, parduodamų be recepto, vartojimo instrukcijos. Po to žmonės paprašyti paaiškinti, kaip vartos vieną ar kitą vaistą. Net 46,3 proc. pacientų atsakė neteisingai! Ypač sunku jiems buvo suvokti vaisto dozavimą. Praktinėje medicinoje yra terminas „terapinė dozė“ – veikliosios medžiagos kiekis, sukeliantis gydomąjį poveikį. Ji gali būti minimali, vidutinė ir maksimali.
2013-02-07

Bronchitas – kas tai?

Ruduo atneša vėsius orus. O su jais – ir peršalimo ligų sezoną. Taigi kiekviena mama žino: visai netrukus pagrindiniu rūpesčiu taps kosulys, sloga, temperatūrą... Ir ne vienas vaikas išgirs diagnozę: bronchitas. Paradoksų draugas Bronchitas – tai diagnozė, kuri verčia tėvus sunerimti kur kas stipriau, nei, tarkim, sloga arba viršutinių kvėpavimo takų infekcija. Ir tai nenuostabu.
2012-10-03

Šlapimo takų infekcijos

Šlapimo takų infekcijos (ŠTI) dažniausiai yra skirstomos į dvi rūšis: apatinių takų (pvz. Cistititas) ir viršutinių takų uždegimus (pvz. Pielonefritas). Jei infekcija pereina į inkstus, ji gali būti pavojinga net gyvybei, todėl jei manote, kad galite turėti ŠTI, būtinai kreipkitės į gydytojus. Nepaisant to, kad ŠTI dažnai susergama po lytinių santykių, tai nėra perduodama lytiniu keliu.
2012-08-18
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų