ieva gumbs

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ieva gumbs“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ieva gumbs“.

Lyg ne ta koja Europos čempionate startavusi disko metikė Ieva Gumbs: „Kažkoks užburtas ratas“

Po trijų nesėkmingų trišuolininkių startų Europos lengvosios atletikos čempionate sekė ir dar vienas liūdnas rezultatas. Olimpinį kelialapį jau turinti disko metikė Ieva Gumbs taip pat liko tolokai nuo patekimo į finalą ribos.
2024-06-07

Geriausia Lietuvos disko metikė Ieva Gumbs: „Europos čempionate tikiuosi finalo“

Trečiadienio ryte Vilniaus oro uoste rinkosi geriausi šalies lengvaatlečiai, kurie išvyksta į Birželio 7-12 dienomis Romoje vyksiantį Europos lengvosios atletikos čempionatą. Šiemet įvairiose rungtyse Lietuvą atstovaus 23 sportininkai, o daugkartinė Lietuvos disko metimo čempionė Ieva Gumbs tikisi Europos pirmenybėse nukeliauti iki pat finalo. Kelialapį į olimpines vasaros žaidynes Paryžiuje I. Gumbs jau turi, todėl prieš kelionę kalbėjo apie nukritusią psichologinę naštą.
2024-06-05

Paryžiaus žaidynės: Lietuva turės atstovę ir moterų disko metime

Paryžiaus olimpinių žaidynių normatyvą įvykdė disko metikė Ieva Gumbs. Šeštadienį daugkartinė Lietuvos čempionė dalyvavo Ramonos (JAV) „Oklahoma Throws Series“ varžybose, kuriose užėmė trečią vietą ir diską nusviedė net 64.98 m (olimpinis normatyvas – 64.50 m) I. Gumbs beveik 3 metrais pagerino asmeninį rekordą, kuris iki šio vakaro buvo 62.08 m, ir tapo trečiąja šalies lengvaatlete, įvykdžiusia olimpinių žaidynių normatyvą.