Jonas Grigaravičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Jonas Grigaravičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Jonas Grigaravičius“.

Į Lietuvą grįžęs pasaulio jaunių vicečempionas Grigaravičius: „Medalis suteikė dar daugiau noro tobulėti“

Lietuvos jaunių šaudymo iš lanko rinktinė pirmadienio vakarą grįžo iš istorinio mūsų šaliai pasaulio jaunimo ir jaunių čempionato Airijoje. Pirmą sykį istorijoje Lietuvai medalį iškovojo Jonas Grigaravičius, pelnęs sidabrą skriemulinių lankų grupėje. Verta išskirti ir kito lietuvio – Emilio Tamulionio – pasirodymą.
2023-07-11

Istorinis Lietuvos lankininkų pasiekimas: Grigaravičius – pasaulio jaunių vicečempionas

Uteniškis Jonas Grigaravičius perrašė Lietuvos šaudymo iš lanko istoriją ir tapo pirmuoju lietuviu, iškovojusiu pasaulio čempionato medalį. 15-metis Lietuvos sportininkas tapo Airijoje vykstančio pasaulio jaunių ir jaunimo šaudymo iš lanko čempionato jaunių vaikinų skriemulinių lankų rungties vicečempionu. Fantastiškas lietuvio žygis Airijoje prasidėjo kvalifikacinėmis varžybose. Jose J. Grigaravičius surinko 685 taškus ir tarp 41 dalyvio užėmė penktąją vietą.
184
2023-07-09

Istorinis Lietuvos lankininkų pasiekimas Europos žaidynėse įkvepia naujiems tikslams

Krokuvoje (Lenkija) pasibaigusios Europos žaidynės įsiminė Lietuvos lankininkų bendruomenei. Jose debiutavo 15-metis Lietuvos šaudymo iš lanko talentas Jonas Grigaravičius, o Paulina Ramanauskaitė tapo pirmąja lietuve, įveikusia bent vieną Europos žaidynių atkrintamųjų varžybų etapą. Nors J. Grigaravičius buvo gerokai jaunesnis už daugelį varžovų, jis parodė, kad gali pasipriešinti elitiniams sportininkams. Vyrų skriemulinių lankų kvalifikacijoje jis surinko 699 taškus ir užėmė 14-ąją vietą.
2023-07-06

Puikus pasirodymas: 15-metis lankininkas Grigaravičius iškovojo kelialapį į Europos žaidynes

Didžiojoje Britanijoje vykusiose Europos „Grand Prix“ šaudymo iš lanko varžybose, kurios tuo pačiu buvo ir atrankos į Europos žaidynes paskutinis etapas, puikiai pasirodė lietuvis Jonas Grigaravičius. 15-metis Lietuvos sportininkas, šaudantis skriemuliniais lankais, Europos žaidynių atrankos varžybose buvo jauniausias tarp visų dalyvių, tačiau, nepaisant to, užėmė aukštą ketvirtąją vietą ir iškovojo teisę dalyvauti šią vasarą Krokuvoje (Lenkija) vyksiančiose Europos žaidynėse.