kauno žalgiris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kauno žalgiris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kauno žalgiris“.

„Rytas“ nepraleido progos priartėti prie LKL titulo: po pratęsimo išrašė antrą niuksą „Žalgiriui“

Penktadienio vakarą Vilniuje įvyko antrosios Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijos rungtynės tarp Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“. Pirmosiose rungtynėse pergalę įsirašę vilniečiai dar kartą po pratęsimo 104:94 (19:30; 25:20; 27:17; 16:20; 17:7) nugalėjo „Žalgirį“ ir serijoje iki trijų pergalių į priekį išsiveržė 2-0. Primename, kad pirmosios šios iki trijų pergalių truksiančios serijos rungtynės įvyko trečiadienį Kaune, o jose po pratęsimo vieno taško persvara triumfavo Giedria...
231 2024-06-07

Karjerą baigiantis Artūras Milaknis bus pagerbtas „Žalgirio“ arenoje: „Viduje sprendimas jau buvo susidėliojęs“

Kauno „Žalgiriui“ su pertraukomis net 13 sezonų atstovavęs Artūras Milaknis deda tašką profesionalo karjeroje. 37-erių kaunietis žada pasukti į trenerio kelią, o sirgaliai ilgamečiui žalgiriečiui galės padėkoti už jo įsimintinus tritaškius prieš trečiąsias „Betsafe-LKL“ finalo serijos rungtynes, kuriose bus atiduoda duoklė A.Milakniui. Birželio 10 d. į „Žalgirio“ areną susirinkusių žiūrovų ir paties snaiperio laukia ypatingas pagerbimas, vyksiantis komandų pristatymo metu.
2024-06-07

Pergalę Kaune šventę „Ryto“ sirgaliai pasiuntė žinutę „Žalgirio“ fanams: „Atsisėskite, visi, visi!“

Trečiadienio vakarą Kaune prasidėjo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serija, kurioje po pratęsimo dramos pergalę 89:88 prieš Kauno „Žalgirį“ iškovojo Vilniaus „Ryto“ krepšininkai. Po šio laimėjimo finalo serijoje iki trijų pergalių vilniečiai išsiveržė į priekį 1-0. Nors šiose rungtynėse arena buvo užpildyta „Žalgirio“ fanais, tačiau garsaus palaikymo sulaukė ir svečiai iš Vilniaus.
166 2024-06-05

Apmaudo dėl teisėjų darbo neslėpęs Andrea Trinchieri: „Vienas švilpukas pakeitė rungtynių eigą“

Trečiadienio vakarą Kaune prasidėjo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serija, kurioje po pratęsimo pralaimėjimą 88:89 prieš Vilniaus „Rytą“ patyrė Kauno „Žalgiris“. Po šio laimėjimo finalo serijoje iki trijų pergalių vilniečiai išsiveržė į priekį 1-0. Primename, kad antrosios finalo serijos rungtynės bus žaidžiamos penktadienį Vilniuje.
51 2024-06-05

Pratęsimo dramoje „Žalgirį“ patiesęs „Rytas“ LKL finalo seriją pradėjo pergale

Trečiadienio vakarą Kaune prasidėjo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serija, kurioje susigrūmė Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Rytas“. Po atkaklios ir pratęsimo pareikalavusios kovos pirmose serijos iki trijų pergalių rungtynėse pergalę 89:88 (19:17; 24:19; 11:20; 23:21; 12:11) šventė Giedriaus Žibėno auklėtiniai. Serijoje iki trijų pergalių „Rytas“ išsiveržė į priekį 1-0. Sekančios rungtynės bus žaidžiamos penktadienį Vilniuje.
2024-06-05

Prieš LKL finalo serija: įdomūs faktai apie „Žalgirio“ ir „Ryto“ titulo batalijas

„Betsafe-LKL“ čempionato finale ir vėl susitinka amžini priešai – Kauno „Žalgiris“ prieš Vilniaus „Rytą“. Pirmoji finalinė tarpusavio dvikova jau trečiadienio vakarą įvyks Nemuno saloje. Komandos šiame reguliariame sezone ginklus surėmė 3 kartus, o visais atvejais pergalę pasiekė kauniečiai (81:67 Vilniuje, 97:94 ir 92:78 Kaune). Kol laukiame intriguojančios šių ekipų finalo serijos, rubrikoje „Iš arti“ pateikiame penkis įdomius faktus apie amžinus varžovus.
2024-06-05

Edgaras Ulanovas prieš finalo dvikovą su „Rytu“: „Kažkas turės atsistoti į Keenano vietą“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai trečiadienį pradės kovą dėl čempionų titulo „Betsafe-LKL“ finalo serijoje su Vilniaus „Ryto“ klubu. Prieš pirmąsias „Žalgirio“ arenoje vyksiančias rungtynes, į kurias tirpsta likę bilietai, komandos kapitonas Edgaras Ulanovas su „Žalgiris TV“ dalijosi mintimis apie būsimą susidūrimą su sostinės krepšininkais. „Buvo įdomi pusfinalio serija.
2024-06-05

Traumą patyrusiam Keenanui Evansui – delno įspaudas ir išskirtinis dėmesys per pirmąjį finalo mačą

Kauno „Žalgirio“ komanda žengė į „Betsafe-LKL“ finalą, tačiau jame turės verstis be kelio traumą patyrusio Keenano Evanso. Nors po operacijos sveikstantis amerikietis negalės lankytis „Žalgirio“ arenoje, prieš pirmąsias rungtynes žalgiriečiai į apšilimą išbėgs apsirengę specialiais marškinėliais, linkinčiais K.Evansui išlikti stipriam. „Betsafe-LKL“ finalo serija vyks iki trijų pergalių ir birželio 5 d., trečiadienį, startuos Kaune.
2024-06-04

Apie žalgiriečių ašaras kalbėjęs Andrea Trinchieri pasakė, kas finale gali pakeisti Keenaną Evansą

Jau rytoj, trečiadienį, prasidės laukiamiausios Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) kovos – finalas. Jame tikrai netruks intrigos, nes dėl trofėjaus susikaus Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Rytas“.  Į finalą žalgiriečiai, kurių arenoje ir prasidės finaliniai mūšiai, žengė „sausai“ 3-0 įveikdami Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ krepšininkus.
2024-06-04

Neįprastos rungtynės: „Žalgirio“ jaunimo komanda susigrūmė su ankstesnių metų dubleriais

Ketvirtadienį „Žalgirio“ arenoje įvyko ne tik „Betsafe-LKL“ finalo serijai besiruošiančių žalgiriečių treniruotė, bet ir kiek neįprastos rungtynės. Jose susitiko šio sezono „Žalgirio“ jaunimo komanda su kiek anksčiau „Žalgirio“ jaunimo sistemoje rungtyniavusiais krepšininkais.