kergytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kergytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kergytė“.

Penkios Lietuvos maratonininkės grumiasi dėl trijų kelialapių į pasaulio čempionatą

Penkios maratonininkės – trys kelialapiai į pasaulio čempionatą. Su tokia problema pirmą kartą šalies istorijoje susidūrė Lietuvos lengvosios atletikos federacija (LLAF). Moterų maratono rungties pasaulio čempionato normatyvą jau įvykdė Rasa Drazdauskaitė, Remalda Kergytė, Živilė Balčiūnaitė bei Vaida Žūsinaitė, neabejojama, jog prie jų prisijungs ir puikią sportinę formą demonstruojanti Diana Lobačevskė.
2015-04-01

Maratonininkė R. Drazdauskaitė: septinta vieta nėra gera, neteisiamos tik čempionės

Lietuvos maratonininkės liko per plauką nuo prizininkių trejeto Europos lengvosios atletikos čempionato komandinėje įskaitoje. Susumavus Rasos Drazdauskaitės, Živilės Balčiūnaitės bei Remaldos Kergytės rezultatus paaiškėjo, jog mūsiškės nusileido tik Italijos, Portugalijos ir Rusijos maratonininkės. Nuo trečią vietą užėmusių rusių lietuvės atsiliko tik 3 min. 35 sek. Asmeninėse varžybose geriausiai pasirodė R.Drazdauskaitė, distanciją įveikusi per 2 val. 30 min. 32 sek.
2014-08-16

R. Drazdauskaitė tapo 10 km bėgimo Taline nugalėtoja, R. Kergytė – trečia

Sekmadienį Estijos sostinėje vykusiuose SEB Talino maratono renginyje satelitinį 10 km bėgimą tarp moterų laimėjo Rasa Drazdauskaitė (35 min. 10 sek.). Ji aplenkė estę Liiną Luik (36:20) bei Remaldą Kergytę (36:43). Penkta finiše buvo Evelina Uševaitė (38:00). Vyrų 10 km bėgimo distanciją ketvirtas įveikė Marius Diliūnas (31:34). Nugalėjo estas Tiidrekas Nurme (30:06), o prizininkais tapo jo tautiečiai Nikolajus Vedehinas (31:12) bei Allaras Lampas (31:16).  ...
2013-09-09

Pasaulio čempionate – itin sėkmingas bėgikės D. Lobačevskės pasirodymas

Pasaulio čempionate startavo mūsų šalies maratono bėgikės – Diana Lobačevskė, Živilė Balčiūnaitė ir Remalda Kergytė. Aukštą 12 vietą užėmė D. Lobačevskė, 42, 195 metrų distanciją įveikusi per 2 val. 29 min. 22 sek.
2013-08-10

Bėgimo entuziastai turi progą palydėti Lietuvos maratonininkes į pasaulio čempionatą

Jau ateinantį šeštadienį, rugpjūčio 10 dieną, Maskvoje prasidės pasaulio lengvosios atletikos čempionatas. Pačią pirmą varžybų dieną į klasikinės maratono distancijos startą stos ir trys Lietuvos bėgikės – Diana Lobačevskė, Živilė Balčiūnaitė ir Remalda Kergytė.
2013-08-05

Diuseldorfo maratone R. Kergytė užėmė ketvirtąją vietą, D. Šiaučikovas buvo 23-čias

Sekmadienį Diuseldorfo (Vokietija) maratone ketvirtą vietą užėmė ir dar kartą pasaulio čempionato Maskvoje normatyvą įvykdė Remalda Kergytė (2 val. 36 min. 00 sek.), kuri vos vieną kartą per visą karjerą yra įveikusi maratono distanciją greičiau.
2013-04-29

Po Londono olimpiados – R. Kergytės svajonės apie Rio de Žaneirą

26-erių ma­ra­to­ni­nin­kė Re­mal­da Ker­gy­tė iš Lon­do­no olim­pia­dos grį­žo nu­si­vy­lu­si – ne­ten­ki­na ne tik pa­siek­tas re­zul­ta­tas, bet ir užim­ta vie­ta – 75-oji. Ta­čiau šiau­lie­tės liū­de­sį nu­plo­vė my­li­mo­jo staig­me­na – po fi­ni­šo jai pa­si­pir­šo krep­ši­nin­kas Dei­vi­das Daus­kur­dis. Nu­si­vy­lu­si re­zul­ta­tu R. Ker­gy­tė Lon­do­ne 42 ki­lo­met­rus 195 met­rus įvei­kė per 2 va­lan­das 39 mi­nu­tes 1 se­kun­dę.
2012-08-20

Lietuvos maratonininkės: lietuvių palaikymas – beprotiškas

Londono olimpinių žaidynių moterų maratono bėgime sekmadienį geriausiai iš trijų startavusių Lietuvos atstovių pasirodė Rasa Drazdauskaitė ir Diana Lobačevskė. Jos užėmė atitinkamai 27-ąją ir 28-ąją vietas ir rezultatais džiaugėsi. Dar viena lietuvė – 26-erių metų Remalda Kergytė – finišavo 75-a (2:39.01) iš 118 sportininkių. „Pusę distancijos bėgau gerai. Po to jau lūžau“, – komentavo ji. Beveik visą distanciją kartu bėgusios 31 metų R. Drazdauskaitė (2 val. 29 min. 29 sek.
2012-08-06

R. Kergytė Diuseldorfo maratone – septinta

Sekmadienį Vokietijoje vykusiame Diuseldorfo bėgimo maratone tarp moterų septintąją vietą užėmė Lietuvos atstovė Remalda Kergytė. Ji 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 val. 49 min. 22 sek. Nugalėjo Etiopijos atstovė Merima Mohammed – 2 val. 28 min. 15 sek.