patrikas eliasas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „patrikas eliasas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „patrikas eliasas“.

NHL – dar vienas D. Zubraus įvartis

„New Jersey Devils“ klubo puolėjas Dainius Zubrus Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato rungtynėse ketvirtadienį namuose su „Phoenix Coyotes“ ekipa pelnė įvartį. „Devils“ šventė pergalę rezultatu 5:2 (2:1, 2:0, 1:1). D. Zubrus pasižymėjo 28-ąją min., padidindamas šeimininkų pranašumą iki dviejų įvarčių 3:1. Nugalėtojams įvarčius tai pat pelnė Zakas Peraizas, Džonas Madenas, Patrikas Eliašas ir Trevis Zeidžekas.
2009-03-13

„Devils“ su D.Zubrumi įveikė „Islanders“

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) ikisezoninėse rungtynėse trečiadienį "New Jersey Devils" komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) įveikė „New York Islanders“ ekipą. „Devils“ komandai įvarčius pelnė Zakas Peraizas, Patrikas Eliašas ir Ansis Salmela. D. Zubrus žaidė 18 min. 10 sek., 3 kartus smūgiavo į vartus ir antrajame kėlinyje 2 min. buvo pašalintas iš aikštės.
2008-10-02

D. Zubraus klubas – ant iškritimo iš NHL atkrintamųjų varžybų slenksčio

Trečiąjį pralaimėjimą ketvirtosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse patyrė Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" klubas, trečiadienį svečiuose 3:5 (0:1, 2:2, 1:2) nusileidęs Niujorko "Rangers" ekipai, kuri serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 3:1. Pirmąsias dvejas ketvirtfinalio rungtynes "Devils" savo arenoje varžovams pralaimėjo 1:4 ir 1:2, o trečiąjį susitikimą išvykoje laimėjo 4:3 (per pratęsimą). Trečiadienio ...
2008-04-17

D. Zubraus rezultatyvus perdavimas paskutinėse NHL reguliariojo sezono rungtynėse

25-ą rezultatyvų perdavimą 82-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Naujojo Džersio "Devils" klubas namuose po baudinių serijos 3:2 (2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 1:0) nugalėjo būsimuosius varžovus Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje Niujorko "Rangers" ledo ritulininkus. Visus reguliariojo sezono mačus žaidęs lietuvis, šiame sezone pelnė 13 įvarčių bei surinko 38 baudos minutės.
2008-04-07

D. Zubraus klubas pirmadienį varžovus įveikė po pratęsimo

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" klubas pirmadienį namuose po pratęsimo 4:3 (0:0, 1:2, 2:1, 1:0) nugalėjo Pitsbergo "Penguins" ledo ritulininkus, nors trečiajame kėlinyje svečiai turėjo dviejų įvarčių (1:3) persvarą. Per 15 su puse žaidimo minutės lietuvis kartą metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.
2008-02-05

Septynioliktas rezultatyvus Dainiaus Zubraus perdavimas NHL mače

Septynioliktą rezultatyvų perdavimą 52-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Niu Džersio "Devils" klubas nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją namuose. Šeštadienį "Devils" ledo ritulininkai savo arenoje 6:2 (1:0, 4:2, 1:1) privertė pasiduoti Los Andželo "Kings" ekipą.
2008-02-03

D. Zubraus ekipa pralaimėjo rungtynes namuose

21-ąjį pralaimėjimą 49-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" klubas, ketvirtadienį namuose 3:4 (1:0, 2:1, 0:3) nusileidęs Monrealio "Canadiens" komandai. 13 minučių aikštėje praleidęs lietuvis šįsyk nepasižymėjo. Du įvarčius šeimininkams pelnė Patrikas Eliašas, vieną Jamie Langenbrunneris. Nugalėtojų gretose dukart pasižymėjo Bryanas Smolinskis, po vieną - Saku Koivu ir Christopheris Higginsas.
2008-01-25

Aštuntasis Dainiaus Zubraus įvartis NHL pirmenybėse

Aštuntąjį įvartį 48-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, o lietuvio Niu Džersio "Devils" klubas antradienį svečiuose 7:3 (3:2, 2:1, 2:0) nugalėjo Filafelfijos "Flyers" ledo ritulininkus.
2008-01-23

Dainiaus Zubraus klubas lieka antras

Dvidešimt penktą pergalę 43-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" klubas, ketvirtadienį svečiuose 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) nugalėjęs Karolinos "Hurricanes" ledo ritulininkus. Lietuvis per nepilnas 17 žaidimo minučių (16:42) tris kartus metė į aikštelės šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą bei išvengė baudos minučių.
2008-01-11

Dainiaus Zubraus ekipa iškovo dvidešimt ketvirtą pergalę

Dvidešimt ketvirtą pergalę 42-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" klubas, antradienį namuose po baudinių serijos 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0) įveikęs septintą nesėkmę iš eilės patyrusius Bafalo "Sabres" ledo ritulininkus. Šįkart lietuvis per 18 žaidimo minučių tris kartus metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.