pirmasis ratas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pirmasis ratas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pirmasis ratas“.

Komentatoriumi tapęs Šarūnas Vasiliauskas apžvelgė pirmąjį LKL ratą: išskyrė apatišką komandą

Kalendoriuose rudenį keičiant žiemai, simbolinė žyma pasiekta ir „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone. Čempionatas kaip reikiant įsibėgėjo – pirmadienį finišavo pirmasis ratas. Nors prieš akis dar ilgas kelias, turnyrinėje lentelėje pamažu ryškėja hierarchija.
2023-11-30

Atvirosiose JAV teniso pirmenybėse antradienį lyderiai įveikė pirmojo rato varžovus

Niujorke tęsiasi ketvirtasis šiemet Didžiojo kirčio (Grand Slam) serijos teniso turnyras - 133-ią kartą rengiamas atvirasis JAV čempionatas (US Open), kurio prizų fondą sudaro 32,2 mln. dolerių.
2013-08-28

Badmintonininkė A. Stapušaitytė Suomijoje nugalėjo 68-ąją pasaulio raketę

Lietuvos badmintonininkė Akvilė Stapušaitytė Suomijoje vykstančio tarptautinio turnyro „Finnish Open International 2010“, kurio prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų pirmajame rate - šešioliktfinalyje - penktadienį 21:14, 19:21, 21:17 įveikė 68-ąją pasaulio raketę 22 metų indę Arundhati Pantawane. Mačas truko 54 minutes. 26 metų lietuvė, kuri pasaulio reitinge užima 90-ąją vietą, aštuntfinalyje susitiks su 40-ąja pasaulio rakete 25 metų šveicare Jeanine Cicognini.
2012-03-30

R. Berankis Dalase įveikė pirmąjį barjerą

Dalase (JAV) vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyro, kurio prizų fondą sudaro 100 tūkst. dolerių, vienetų varžybų pirmajame rate antradienį lietuvis Ričardas Berankis 6:4, 6:2 nugalėjo 387-ąją pasaulio raketę 24-erių metų britą Chrisą Eatoną, kuris į pagrindinį turnyrą pateko po atrankos varžybų. Mačas truko vos 57 min.
2012-02-08

J. Tverijonas sėkmingai pradėjo jaunių teniso turnyrą Tunise

Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis Julius Tverijonas sėkmingai pradėjo Tunise vykstantį Tarptautinės teniso federacijos (ITF) antros kategorijos jaunių turnyrą „SFAX ITF Junior Tournament 2012“. Pirmame varžybų rate 105-ą ITF jaunių reitingo vietą užimantis J. Tverijonas 1:6 6:2 6:2 įveikė egiptietį Mazemą Osamą (ITF 154). Šiaulietį treniruoja Šarūnas Kulnys.
2012-02-02

G. Bertašiūtė Švedijoje pralaimėjo pirmajame rate

Švedijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų turnyro, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų pirmajame rate pirmadienį 15-metė lietuvė Gabrielė Bertašiūtė 4:6, 4:6 pralaimėjo 877-ajai pasaulio raketei 20-metei Vokietijos atstovei Alinai Wessel. Lietuvos tenisininkė į pagrindinį turnyrą pateko po atrankos varžybų, kuriose įveikė dvi varžoves iš Švedijos.
2011-05-16

R. Paškauskienė pasaulio čempionate įveikė pirmąjį barjerą

Roterdame (Olandija) vykstančio pasaulio stalo teniso čempionato moterų vienetų varžybų pirmajame rate (1/64 finalo) antradienį Lietuvos atstovė Rūta Paškauskienė 4-0 (11:4, 11:4, 11:6, 11:9) įveikė 217-ąją pasaulio raketę ukrainietę Haną Gaponovą. Mačas truko 27 minutes. 34-erių metų lietuvė, kuri pasaulio reitinge užima 88-ąją vietą, antrajame rate susitiks su 24-ąja pasaulio rakete 25-erių metų kine Fan Ying.