primera

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „primera“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „primera“.

Čempionų lygos aštuntfinalio burtus įvertino geriausias Lietuvos futbolininkas

Pirmadienį Nione ištrauktus UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio burtus tv3.lt įvertino dvejus metus iš eilės geriausiu Lietuvos futbolininku renkamas Fiodoras Černychas. „Įdomios rungtynės, beveik visur yra ryškus favoritas. Labiausiai nustebino Madrido „Real“ ir PSG pora, nes, mano nuomone, abi komandos galėjo žaisti finale. Gaila, kad labai anksti neteksime ir vienos iš šių gerų komandų – Londono „Chelsea“ arba „Barcelona“, – pirmaisiais įspūdžiais dalijosi F. Černychas.
2017-12-12

Ispanijoje lyderiai vargo, Prancūzijoje – smaginosi

Ispanijos „Primera“ lygoje pergales iškovojo dėl vietos viršūnėje kovojanti „Barcelona“ ir nuo jos kiek atsiliekantis Madrido „Atletico“, o Prancūzijoje triuškinančią pergalę šventė „Paris Saint-Germain“. Madride „Atletico“ priėmė „Eibar“ ekipą. Kova buvo sunki, tačiau šeimininkai sugebėjo nugalėti 1:0. Vienintelį įvartį 69-ąją minutę pelnė Saulis Niguezas. Rungtynių pabaiga buvo karšta. 89-ąją minutę geltoną, o jau už minutės ir raudoną kortelę prieš save išvydo Diego Godinas.
2017-05-06

„Primera“ aistros – Pepe trauma, išvarytas Neymaras ir „Barcelona“ nesėkmė

Šeštadienį Ispanijos „Primera“ lygoje netrūko aistrų. Madrido „Real“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su Madrido „Atletico“, bet „Barcelona“ patyrė pralaimėjimą ir nepasinaudojo proga išsiveržti į pirmąją poziciją. 52-ąją minutę „Real“ į priekį išvedė Pepe įvartis. Antoine Griezmannas „Real“ pranašumą panaikino, likus žaisti penkias minutes ir išplėšė lygiąsias. Įvarčio autorius po susidūrimo su Toni Kroosu turėjo palikti aikštę. Po medicininių tyrimų paaiškėjo, kad Pepe susilaužė šonkaulius.
2017-04-09

Italijoje – „Inter“ pralaimėjimas, Ispanijoje – „hetrikas“

Pirmadienį Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse Milano „Inter“ namie pralaimėjo Genujos „Sampdoria“ futbolininkams – 1:2 (1:0). Šeimininkai pirmavo po 35-ąją minutę Danilo D'Ambrosio įmušto įvarčio, bet persvaros neišsaugojo – 50-ąją minutę rezultatą išlygino čekas Patrikas Schickas. Pergalingas „Sampdoria“ įvartis pelnytas nuo 11 metrų žymos. 85-ąją minutę baudinį realizavo Fabio Quagliarella. „Inter“ (55 taškai) užima šeštąją „Serie A“ poziciją, „Sampdoria“ (44 tšk.) – devintąją.
2017-04-03

Madrido „Real“ prarado pirmuosius taškus vadovaujant Z.Zidane'ui, lyderis „Atletico“ taip pat pradžiugino „Barcelona“

Ispanijos  „Primera" lygoje  baigės 21-asis turas, kuriame sužaistos paskutinės ketverios rungtynės. Kovingoji Sevilijos „Real Betis" susigrūmė su Madrido „Real" ekipa. „Karališkojo“ klubo  vairą perėmęs Zinedine'as Zidane'as prarado pirmuosius taškus - komandos sužaidė lygiosiomis  1-1. Visas rungtynes vyko  atkakli kova ir aistruolius džiuginp aktyvus žaidimas.
2016-01-25

„Sevilla“ vienuolikė Ispanijos futbolo pirmenybėse pakilo į antrąją vietą

Šeštą pergalę Ispanijos futbolo čempionato VIII turo rungtynėse iškovojo bei į antrąją vietą pakilo „Sevilla“ (19 tšk.) klubas, svečiuose 2:0 (0:0) įveikęs aštuonioliktojoje pozicijoje esančią „Elche“ (5 tšk.) ekipą. Įvarčių autoriai nugalėtojų gretose – Carlosas Bacca (59 min.) ir Kevinas Gameiro (73 min.). Kitų sekmadienio Ispanijos futbolo pirmenybių VIII turo rungtynių rezultatai: Madrido „Atletico“ – „Espanyol“ 2:0 (1:0) Įvarčiai – Tiago (43 min.), Mario Suarez (71 min.
2014-10-20

„Valencia“ išsaugojo antrąją vietą „Primera“ čempionate

Ispanijos "Primera" čempionate sekmadienį sužaistos ketverios 6-ojo turo rungtynės. Daugiausiai dėmesio dvikova susilaukė San Sebastiane, kur vietos "Real Sociedad" susigrūmė su nė karto šiame sezone nepralaimėjusia "Valencia". Baskai namų arenoje išsiskyrė taikiai su "šikšnosparniais". Visi įvarčiai krito pirmajame kėlinyje. Pirmieji į priekį įsiveržė "Valencia" futbolininkai, tačiau 36-ąją minutę rezultatą išlygino ir į savo buvusios komandos vartus įvartį pelnė Sergio Canalesas.
2014-09-28

„Real“ nukovė „Villarreal“, „Barcelona“ surengė įvarčių šou „Camp Nou“

Ispanijos "Primera" pirmenybėse žaidžiamos penkerios 6-ojo turo rungtynės. Pirmasis susitikimas įvyko "El Madrigal" stadione, kur vietos "Villarreal" susitiko su Madrido "Real" futbolininkais. Įtikinamą pergalę rezultatu 2-0 iškovojo Carlo Ancelotti auklėtiniai. Pirmasis "baltuosius" į priekį išvedė Luka Modričius, kuris 32-ąją minutę pasižymėjo po tikslaus smūgio iš toli. Ilgai laukti dar vieno įvarčio neprireikė ir po puikaus Karimo Benzema perdavimo pasižymėjo Cristiano Ronaldo.
2014-09-27

„Real“ triuškinama pergalė pažymėta C. Ronaldo „pokeriu“

Antradienį Ispanijoje prasidėjo 5-asis turas, kuriame sužaistos vienerios „Primera“ čempionato rungtynės. Madrido „Real“ futbolininkai „Santiago Bernabeu“ stadione susitiko su 'Elche“ ekipa. Cristiano Ronaldo vedama „baltųjų“ komanda rezultatu 5-1 nepaliko vilčių svečiams. Pirmajame kėlinyje kiek netikėtai įsiveržė varžovai, kuomet realizavo 11 metrų baudinį. Tačiau „Real“ futbolininkai buvo negailestingi ir atsakė penkiais tiksliais smūgiais į vartų tinklą.
2014-09-24

„Barcelona“ įveikė „Villarreal“, „Sociedad“ iškovojo įspūdingą pergalę prieš „Real“

Sekmadienį vakare Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos trejos II-ojo turo rungtynės.   "El Madrigal" stadione "Villarreal" susitiko su "Barcelona" futbolininkais. Susitikime kovos netrūko, o "Barca" mačo pabaigoje minimaliu skirtumu palaužė šeimininkus. Katalonai visą rungtynių laiką dominavo ir atliko daugiau smūgių į vartų plotą, bet "submarinai" ilgą laiką atsilaikė gynyboje.