raoničius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „raoničius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „raoničius“.

Čekijos tenisininkas Tomašas Berdychas laimėjo parodomąjį turnyrą Tailande

Tailande vykusį parodomąjį vyrų teniso turnyrą laimėjo septintąją vietą pajėgiausių planetos žaidėjų reitinge užimantis čekas Tomašas Berdychas. Penktadienį turnyro finale T.Berdychas 7:6 (7:4), 6:3 įveikė aštuntąją planetos raketę kanadietį Milošą Raoničių. Trečias turnyre liko ispanas Davidas Ferreras, mažajame finale 6:2, 6:0 nugalėjęs italą Fabio Fogninį.
2015-01-02

Po Ričardo Berankio kojomis krito devintoji planetos raketė Milošas Raoničius

Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 24 metų Ričardas Berankis demonstruoja puikią sportinę formą. Maskvoje vykstančio ATP250 serijos turnyro aštuntfinalyje jis per 1 valandą bei 53 minutes 6:3, 4:6, 6:3 įveikė devintą pasaulio raketę Milošą Raoničių ir žengė į ketvirtfinalį. Iki šiol varžovo iš pirmojo teniso reitingo dešimtuko lietuviui nebuvo pavykę įveikti. R. Berankis ATP reitinge užima 116 vietą.
2014-10-16

M. Raoničiaus triumfas ATP serijos turnyre Vašingtone

JAV sostinėje pasibaigusio ATP serijos "Citi Open" vyrų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoju tapo antroji raketė 23-ejų metų kanadietis Milošas Raoničius, finale per 68 minutes 6:1, 6:4 įveikęs tryliktąjį pagal reitingą bei metais vyresnį tautietį Vašeką Pospišilą. Tai buvo pirmasis šiemet bei šeštasis per visą karjerą Kanados tenisininko laimėtas ATP serijos teniso turnyras.
2014-08-04

R. Nadalis turnyro Majamyje pusfinalyje susigrums su T. Berdychu

Antrąją vyrų vienetų varžybų porą sudarys triskart (2005, 2008 ir 2011) šio turnyro finale žaidęs favoritas bei pajėgiausias planetos tenisininkas ispanas Rafaelis Nadalis bei septintoji raketė čekas Tomašas Berdychas. Per pastaruosius septynerius metus ispanas laimėjo visus 16 tarpusavio dvikovų.
2014-03-28

„Hopmano taurė“: kanadiečiai įveikė italus

Australijoje tęsiasi aštuonių mišrių ekipų tradicinis "Hopmano taurės" (Hopman Cup 2014) teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1 mln. Australijos dolerių. Antra pergale keturių komandų A grupės varžybas ketvirtadienį baigė Kanados ekipa, 3:0 nugalėjusi su viltimis žaisti finale atsisveikinusius Italijos tenisininkus.
2014-01-02

Pajėgiausi Stokholmo teniso turnyro žaidėjai varžysis ketvirtfinalyje

Švedijos sostinėje vykstančiame ATP serijos "If Stockholm Open" vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 530 tūkst. eurų, ketvirtadienį vėlai vakare vietas vienetų varžybų ketvirtfinalyje užsitikrino abu pajėgiausi turnyro žaidėjai - ispanas Davidas Ferreras ir kanadietis Milošas Raoničius. Pirmąjį reitingą turintis Davidas Ferreras aštuntfinalyje 4:6, 6:3, 6:1 įveikė amerikietį Jacką Socką, o antras pagal skirstymą Milošas Raoničius 6:2, 7:6 (7:3) nugalėjo švedą Joachimą Johanssoną.
2013-10-18

Baigėsi ATP teniso turnyro Tokijuje vienetų varžybų šešioliktfinalio etapas

Japonijos sostinėje vykstančiame "ATP World Tour 500" serijos "Rakuten Japan Open Tennis Championships" vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 1,297 mln. JAV dolerių, trečiadienį dviem mačais baigėsi vienetų varžybų šešioliktfinalio etapas.
2013-10-02

R. Federeris neturėjo vargo su Kanados teniso perlu M. Raoničiumi

Vyrų vienetų varžybų aštuntfinalyje keturiskart "Australian Open" nugalėtojas antroji pasaulio raketė 31-erių metų šveicaras Rogeris Federeris po 1 val. 53 min. trukusios kovos 6:4, 7:6 (7-4), 6:2 nugalėjo 22-ejų metų Kanados atstovą Milošą Raoničių (15). Šveicarijos tenisininkas ketvirtfinalyje susitiks su aštuntąja pasaulio rakete 27-erių metų prancūzu Jo-Wilfriedu Tsonga, kuris 6:4, 3:6, 6:3, 6:2 įveikė dešimtąją vietą pasaulio reitinge užimantį 26-erių metų savo tėvynainį Richard Gasquet.
2013-01-21

R. Nadalis – turnyro Japonijoje ketvirtfinalyje

Tokijuje vykstančiame Atvirajame Japonijos čempionate Rafaelis Nadalis ketvirtadienį per daugiau nei 90 minučių 7:5, 6:3 įveikė kanadietį Milošą Raoničių ir pateko į turnyro ketvirtfinalį. Antrosios pasaulio raketės R. Nadalio ketvirtfinalyje laukia dvikova su kolumbiečiu Santiago Giraldo, 6:4, 7:6 įveikusio rusą Dmitrijų Tursunovą. Jeigu šio turnyro nugalėtojo titulą ginančiam ispanui pasiseks, jis švęs 30-ą pergalę šį sezoną ant grunto dangos.
2011-10-06

Gražiame finale A. Roddickas palaužė M. Raoničių

Andy Roddickas Memfyje vykusiame „Regions Morgan Keegan Championships" teniso turnyro finale palaužė kylančią žvaigždę Milošą Raoničių. Amerikietis šventė pergalę 7:6(7), 6:7(11), 7:5 ir iškovojo jau 30-ą karjeroje titulą, rašo vasaraopen.blogas.lt. Varžybų Memfyje nugalėtoju A. Roddickas tapo trečią kartą karjeroje. Už pergalę jam atiteko 500 reitingo taškų. Aštunta pasaulio raketė tapo vos trečiu aktyviu tenisininku kuris turi 30 ir daugiau titulų.