v. van goghas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „v. van goghas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „v. van goghas“.

Top 23: neįtikėtinos sėkmės lydimi žmonės, kurie iš pradžių susimovė (III)

Jei kartą nepasisekė – pasiduoti vien dėl to tikrai neverta. Kai kurie didžiulės pasaulinės šlovės sulaukę žmonės susimovė, ir ne po vieną kartą. Šiame sąraše – tikros sėkmės sulaukę žmonės, nuo scenos žvaigždžių iki mokslininkų, kuriems iš pradžių teko patirti didžiules nesėkmes, o tik po to – pasiekti šlovę ir susikrauti turtus. Tik silpnieji pasiduoda, o štai šie žmonės net ir po nesėkmių liko ištikimi savo tikslams.
2014-03-14

Fotografas, padaręs V. van Gogho nuotrauką: nenoriu būti vieno hito autoriumi

Jolanta Jurkūnienė, LRT radijo laida „Žinių amžius“, LRT.lt „Aš savęs nestatau ant pjedestalo. Norisi dar labai daug nuveikti, vienas ar du projektai nieko nepasako. [...] O dėl pasaulinės šlovės, taip jau būna – iš pradžių žiniasklaida užkelia ant pjedestalo, o po to pati kaltina, kad atsistojau“, – sako Tadas Černiauskas, dar žinomas kaip TadaoCern, garsiojo projekto „Blow Job“ ir Vincento van Gogho nuotraukos autorius.
2013-07-07

Mokslininkai nustatė, kodėl V. van Gogho paveikslas keičia spalvą

Kai kurios Vincento van Gogho paveikslo „Gėlės mėlynoje vazoje“ dalys bėgant laikui paslaptingai pakeitė spalvą. Dabar mokslininkai išsiaiškino, kodėl taip nutiko. Dažų ir apsauginio lako, kuriuo, kaip manoma, paveikslas padengtas po menininko mirties 1890 metais, cheminė reakcija jo ryškiai geltonas gėles pavertė pilkai oranžinėmis. Cheminė degradacija vyko pačioje dažų ir lako sandūroje, pridūrė tyrėjai. V. van Goghas „Gėles mėlynoje vazoje“ nutapė 1887 metais Paryžiuje.
2012-09-17

V. van Goghas nenusižudė?

Naujos Vincento van Gogho biografijos „Van Gogh: The Life“ autoriai teigia, kad dailininkas nenusižudė, kaip buvo manoma, praneša BBC. Stevenas Naifehas ir Gregory White Smithas teigia, kad labiau tikėtina, jog V. van Goghą netyčia nušovė berniukai, kurie žaidė su sugedusiu ginklu. Autoriai 10 metų dirbo padedami daugiau nei 20–ies vertėjų ir tyrėjų. Pasak jų, tarp ištirtų dokumentų buvo tūkstančiai anksčiau neišverstų dailininko laiškų.
2011-10-17
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų