vaidotas lacitis ir veronika golodneva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vaidotas lacitis ir veronika golodneva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vaidotas lacitis ir veronika golodneva“.

Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva – prestižinių varžybų Honkonge finalininkai

Sekmadienį Honkonge vyko prestižinės tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Grand Slam”, kuriose Lietuvos atstovai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa”) pateko į finalą ir užėmė šeštą vietą. Varžybų nugalėtojais tapo vokiečiai Simone Segatori ir Annette Sudol, sidabro medalius laimėjo Dmitryjus Žarkovas ir Olga Kulikova iš Rusijos, o trečią vietą užėmė Danijos atstovai Bjornas Bitschas ir Ashli Williamson.
2015-06-22

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų „Lithuanian Open 2014“ nugalėtojai ir prizininkai

Savaitgalį Vilniuje vyko Tarptautinės sportinių šokių federacijos varžybos „Lithuanian Open 2014“, kuriose Lietuvos šokėjai tapo įvairių grupių čempionais ir prizininkais. Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa“) iškovojo aukso, o Dominykui Granskui ir Kotrynai Petrošiūtei (Vilniaus „Dileksa“) atiteko sidabro medaliai. Trečiąją vietą šioje grupėje užėmė Rusijos atstovai Leonidas Chochlovas ir Aleksandra Šošneva.