verdasco

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „verdasco“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „verdasco“.

„Roland Garros“: A. Murray aštuntfinalyje įveikė F. Verdasco, kitas škoto barjeras – G. Monfilsas

Paryžiaus "Roland Garros" kortuose pirmadienį sužaisti keturi paskutinieji atvirojo Prancūzijos teniso čempionato vienetų varžybų aštuntfinalio mačai, po kurių paaiškėjo po vieną vyrų bei moterų ketvirtfinalio porą. Vyrų ketvirtfinalyje dėl vietos pusfinalyje kovos septintoji raketė škotas Andy'is Murray'us bei 23-čias pagal reitingą prancūzas Gaelis Monfilsas.
2014-06-03

Tenisininkai nesigėdija savo kūnų – pozuoja nuogi

Vieni tobuliausių sportininkų kūnų – tenisininkų. Sports.ru siūlo pažvelgti į gražiausias į jų fotosesijas, kur pozavo nuogut nuogutėliai. Daniela Hantuchova Dominika Cibulkova   Serena Williams   Ahsley Harkleroad   Johnas Isneris   Diana Taurasi   Tommy Robredo   Jo-Wilfriedas Tsonga   Fernando Verdasco   Agnieszka Radwanska    ...
2014-03-18

„ATP World Tour Masters“: latviui E. Gulbiui ispanas F. Verdasco – per kietas riešutas

Prancūzijos sostinėje tęsiasi "ATP World Tour Masters" serijos vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 3,204 mln. eurų. Vienetų varžybų pirmajame korto šeimininkas Pierre'as-Huguesas Herbertas 6:2, 6:2 sutriuškino prancūzą Benoit'ą Paire'ą, japonas Kei Nishikori 6:4, 6:4 nugalėjo kitą Prancūzijos tenisininką Julieną Benneteau, o vokietis Philippas Kohlschreiberis 6:3, 3:6, 6:4 įveikė italą Andreasą Seppį.
2013-10-29

R. Berankis prieš turnyrą Majamyje: treniruotis vėl kvietė R. Federeris, bet teko atsakyti

Majamyje (JAV) vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour 1000“ serijos turnyro „Sony Open Tennis“, kurio prizų fondą sudaro 4,33 mln. JAV dolerių, vienetų atrankos varžybų pirmajame rate lietuvis Ričardas Berankis susitiks su 42-ąja pasaulio raketė 31-erių austru Jurgenu Melzeriu.
2013-03-19

R. Federeris „US Open“ šešiolktfinalyje susigrums su ispanu F. Verdasco

Niujorke vykstančio atvirojo JAV teniso čempionato („US Open“), kurio prizų fondą sudaro 24 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų antrajame rate ketvirtadienį šeštoji pasaulio raketė 27-erių metų prancūzas Jo-Wilfried Tsonga 4:6, 6:1, 1:6, 3:6 pralaimėjo 23-ejų metų slovakui Martinui Kližanui (52-oji pasaulio raketė). Mačas truko 2 val. 12 min.
2012-08-31

„Mutua Madrid Open“: R. Nadalis netikėtai pralaimėjo F. Verdasco

Ispanijos sostinėje tęsiasi tarptautinis „Mutua Madrid Open“ moterų bei vyrų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 6,84 mln. eurų.  Fernando Verdasco netikėtai eleminavo savo tautietį, antrąją pasaulio raketę – Rafaelį Nadalį – 6:3; 3:6; 7:5 skelbia bbc.co.uk. Paskutines keturioliką kovų F. Verdasco pralaimėjo R. Nadaliui. Ispanas kitame etape susitiks su  čeku Tomu Berdychu.
2012-05-10

D. Ferreras apgynė turnyro Meksikoje nugalėtojo vardą

Meksikoje pasibaigusio „Abierto Mexicano Telcel“ teniso turnyro vyrų vienetų varžybų nugalėtoju trečią kartą iš eilės tapo favoritas ispanas Davidas Ferreras. Finale jis per valandą 6:1, 6:2 sutriuškino aštuntą reitingo raketę tautietį Fernando Verdasco. Nugalėtojui D. Ferrerui, kuris šiemet kortuose laimėjo 13 mačų iš 14, kartu su pagrindiniu prizu atiteko 500 ATP reitingo taškų ir 278 tūkst. dolerių čekis.
2012-03-04

M. Raoničius tapo „SAP Open“ teniso turnyro nugalėtoju

Milošas Raoničius milžinišku greičiu kyla į pasaulio teniso viršūnę. 20-etis Kanados atstovas po dviejų pratęsimų (tie break'ų) 7:6 (6), 7:6 (5) nugalėjo devintą pasaulio raketę Fernandą Verdasco ir tapo „SAP Open" čempionu, rašo vasaraopen.blogas.lt. M. Raoničius į turnyrą San Chosė pateko gavęs tik vardinį kvietimą. Už pergalę tenisininkui atiteko 250 reitingo taškų ir 92 tūkst. dolerių. Dar prieš savaitę M. Raoničius ATP turnyruose niekada nebuvo nukeliavęs toliau ketvirtfinalio.