Voluntario CSO

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Voluntario CSO“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Voluntario CSO“.

Donato Tarolio atstovaujama ekipa Rumunijoje žengė pirmą žingsnį finalo link

Rumunijos lygoje rungtyniaujanti Oradijos CSM komanda su Donatu Taroliu žengė pirmą žingsnį finalo link. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 79:73 (21:16, 23:23, 15:20, 20:14) pranoko Voluntario CSO krepšininkus. Pusfinalio serijoje iki trijų pergalių Oradijos ekipa įsiveržė į priekį 1-0. D.Tarolis per 24 minutes pelnė 12 taškų (3/10 dvit., 0/2 trit., 6/6 baud.
2024-04-25

„Šiauliai“ pergalingai pradėjo kovas tarptautiniame fronte

Pergale kovas Šiaurės Europos krepšinio lygoje atidarė „Šiaulių“ (1-0) krepšininkai.Jie namuose 85:77 (17:20, 20:18, 19:20, 29:19) pranoko Voluntario CSO (0-1) komandą iš Rumunijos.
2023-09-19

Vasiliauskas paliko Rumunijos klubą

Šį sezoną į Voluntario CSO komandą atvykęs Šarūnas Vasiliauskas ilgai joje neužsibuvo. Pranešama, kad 33 metų 188 cm ūgio lietuvis atsisveikino su klubu ir ieško naujo iššūkio. Šį sezoną Rumunijos čempionate krepšininkas per vidutiniškai 25 minutes fiksavo 9,3 taško ir 3 rezultatyvių perdavimų vidurkius. Tuo tarpu FIBA Europos lygoje ant parketo vidutiniškai praleisdavo po 28 minutes, rinkdavo 7,5 taško ir atlikdavo po 3 rezultatyvius perdavimus.
2022-10-29

Šarūno Vasiliausko klubui nepavyko patekti į pagrindinį Čempionų lygos turnyrą

Voluntario CSO komandai su Šarūnu Vasiliausku nepavyko prasibrauti į kitą FIBA Čempionų lygos etapą. Atrankos pusfinalyje lietuvio atstovaujama ekipa 57:68 (15:21, 10:12, 11:14, 21:21) nusileido Bursos „Tofas“ krepšininkams. Š.Vasiliauskas ant parketo praleido 26 minutes, per kurias pelnė 19 taškų (3/3 dvit., 4/6 trit., 1/1 baud.), atkovojo atšokusį kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, du kartus suklydo, tiek pat sykių prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.