Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vtb“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vtb“.

Rusijos VTB banko prezidentas – artimas Putinui žmogus

Andrejus Kostinas yra vienas žinomesnių Putino Rusijos oligarchų ir korumpuotų pareigūnų, kuris nuo 2002 m. birželio mėn. iki dabar yra VTB banko prezidentas – valdybos pirmininkas. Apie Putino parankinius rašo Laisvosios Rusijos forumas su tikslu paviešinti Putino režimą remiančius, bendrininkaujančius ir leidžiančius veikti asmenis. Andrejus Kostinas gimė 1956 m. rugsėjo 21 d. Maskvoje TSKP CK darbuotojo Leonido Kostino šeimoje.
2022-06-05

Marius Grigonis su CSKA iškovojo pirmąjį sezono trofėjų

Marius Grigonis su Maskvos CSKA komanda iškovojo pirmąjį sezono trofėjų. Lietuvio klubas rezultatu 81:73 (21:10, 13:19, 25:21, ) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ klubą M.Grigonis nugalėtojams per 19 minučių pelnė 11 taškų (0/3 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas ir 4 kartus prasižengė. „Zenit“ lietuviai Artūras Gudaitis ir Mindaugas Kuzminskas dėl legionierių limito nerungtyniavo.
2021-09-19

Maksvytis lieka stovėti prie Rusijos klubo vairo

Permės „Parma“ klube kitą sezoną toliau matysime vyriausiąjį trenerį iš Lietuvos Kazį Maksvytį. Oficialiai paskelbta, kad lietuvis pratęsė sutartį pagal formulę „1 plius 1“ su komanda, kurią 43-ejų darbėniškis treniravo jau du sezonus. Su „Parma“ sutartis kitam sezonui turi ir du krepšininkai iš Lietuvos – Adas Juškevičius bei Eigirdas Žukauskas. K.Maksvytis imsis sudėtingos užduoties – prasimušti į FIBA Čempionų lygos pagrindinį turnyrą.
2021-07-10

Pangosas pratęsė sutartį su „Zenit“

Kevinas Pangosas pratęsė kontraktą su Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda.  Pranešama, kad kanadietis klubo garbę gins mažiausiai dar dvejus metus. Šiame Eurolygos sezone K.Pangosas išrinktas į geriausią turnyro penketuką ir su komanda kovojo turnyro ketvirtfinalyje. 28 metų 186 cm ūgio K.Pangosas Eurolygoje per 29 minutes įmesdavo 13,5 taško, atkovodavo 1,9 kamuolio, atlikdavo 6,7 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 14,8 naudingumo balo.
2021-05-26

Gudaičio ekipą įveikusi CSKA – Vieningosios lygos finale

Maskvos CSKA komanda pateko į Vieningosios lygos finalą, kuri namuose 85:71 (26:26, 19:14, 21:18, 19:13) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipą. CSKA seriją laimėjo 3:1 ir finale susitiks su Kazanės „Unics“ komanda. Artūras Gudaitis dėl čiurnos traumos „Zenit“ gretose nežaidė. CSKA finalo serijoje susitiks su Kazanės „Unics“ klubu, 3:0 eliminavusiu dviejų lietuvių atstovaujamą Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ klubą. CSKA: Danielis Hackettas 20 (7 rez. perd.
2021-05-25

Kuzminsko pastangų neužteko: UNIKS užbaigė „Lokomotiv-Kuban“ sezoną

Žygį link Vieningosios lygos trofėjaus baigė Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipa. Lietuviškasis klubas išvykoje 70:74 (21:19, 23:12, 11:29, 15:14) nusileido Kazanės „Uniks“ ekipai ir pusfinalio seriją iki trijų pergalių pralaimėjo 0:3. Svečiai dar pirmojo kėlinio viduryje buvo atitrūkę dviženkliu skirtumu (15:4), o atėjus ilgajai pertraukai pirmavo 44:31. Vis dėlto Kazanės klubas įjungė aukštesnę pavarą trečiajame kėlinyje bei perėmė inicia...
2021-05-23

CSKA priartėjo prie VTB lygos finalo

Maskvos CSKA komanda priartėjo prie Vieningosios lygos finalo. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 96:82 (17:13, 27:25, 26:26, 26:18) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipą. CSKA serijoje pirmauja 2:1, žaidžiama iki trijų pergalių. Artūras Gudaitis pralaimėjusiems nepadėjo dėl čiurnos traumos. CSKA: Willas Clyburnas 24 (5/7 trit.), Danielis Hackettas 16 (10/10 baud.
2021-05-22

Solidus įvertinimas: Kalnietis – Vieningosios lygos sezono MVP

Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ rungtyniaujantis Mantas Kalnietis sulaukė asmeninio įvertinimo – jis išrinktas naudingiausiu Vieningosios lygos reguliaraus sezono žaidėju. 34 metų įžaidėjas šį sezoną jau sužaidė 20 rungtynių, per kurias aikštėje praleido po 31 minutę, pelnė 9,6 taško, atkovojo 3,4 kamuolio, atliko 9,8 rezultatyvaus perdavimo ir rinko 17,3 naudingumo balo. Lietuvis yra pirmas lygoje pagal rezultatyvius perdavimus ir trečias pagal naudingumo balus.
2021-05-10

Maksvyčio auklėtiniai VTB lygoje pasiekė žūtbūtinę pergalę

Permės „Parma“ (10/12) VTB lygoje Vieningoje lygoje iškovojo itin svarbią pergalę. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 78:76 (25:22, 20:27, 19:13, 14:14) palaužė Sankt Peterburgo „Zenit“ (19/4) klubą. Mačo nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis rungtynių minutėmis.
2021-04-14

Lietuviai svariai prisidėjo prie triuškinamos „Lokomotiv-Kuban“ pergalės

Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ įsirašė lengvą pergalę Vieningoje lygoje. Lietuvių klubas svečiuose 101:75 sutriuškino Minsko „Cmoki“ ekipą. M.Kuzminskas per 20 minučių pelnė 15 taškų (6/7 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4, perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, bet kartą suklydo ir dusyk prasižengė. M.Kalnietis per 24 minutes surinko 10 taškų (2/3 dvit., 2/7 trit.