Krepšinio naujienos

Tai komandinis sportas, žaidžiamas dviem komandomis. Krepšinis yra populiarus visame pasaulyje, tiek profesionaliose lygose, tiek mėgėjų ir mokyklų varžybose. Krepšinio naujienos ir naujausia informacija apie populiariausią sporto šaką Lietuvoje. Visas krepšinio varžybas galite stebėti Go3 arba TV3 Play.

Tadas Sedekerskis Ispanijoje gerino karjeros rekordus, o „Baskonia“ šventė pergalę

Ispanijos krepšinio lygoje Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (17/14) išvykoje 101:94 (27:32, 21:25, 28:15, 25:22) nugalėjo autsaiderius Palensijos „Zunder“ (5-26) krepšininkus. T. Sedekerskis šiame mače pagerino net du savo asmeninius rekordus. Lietuvis įmetė 23 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir surinko 36 naudingumo balus. Tokius rodiklius demonstravęs T. Sedekerskis pagerino savo taškų ir naudingumo balų rekordus.
Krepšinis Prieš 30 min.

Majamyje dominavę „Celtics“ susitvarkė su „Heat“ ir persvėrė serijos rezultatą

Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rezultatą persvėrė Bostono „Celtics“ krepšininkai, kurie svečiuose 104:84 (21:12, 42:27, 24:22, 17:23) susitvarkė su Majamio „Heat“ klubu. Serijoje iki keturių pergalių Bostono ekipa pirmauja 2-1, o ketvirtasis mačas bus žaidžiamas ir vėl Majamyje.
Krepšinis Prieš 1 val.

LeBrono Jameso vedama „Lakers“ nutraukė palaimėjimų seriją prieš „Nuggets“

Los Andželo „Lakers“ iškovojo pirmąją pergalę Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje, kai savo sirgalių akivaizdoje 119:108 (28:23, 33:25, 30:32, 28:28) nugalėjo Denverio „Nuggets“ komandą ir serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 1-3. Tiesa, tai buvo pirmoji „Lakers“ pergalė prieš „Nuggets“ nuo 2022 m. gruodžio. Iki šiol jie buvo NBA čempionams pralaimėję net 11 kartų iš eilės. „Lakers“ į pergalę vedė 30 taškų pelnęs LeBronas Jamesas.

Jono Valančiūno komandai gresia sezono pabaiga: patyrė trečiąjį pralaimėjimą prieš „Thunder“

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ namuose 85:106 (19:23, 27:37, 23:25, 16:21) nusileido Oklahomos „Thunder“ komandai ir leido jiems serijoje iki keturių pergalių į priekį išsiveržti 3-0. Pats J .Valančiūnas per 12 minučių įmetė 7 taškus, atkovojo 4 kamuolius, kartą prasižengė ir 2 sykius suklydo. Tiesa, jis žaidė tik pirmoje rungtynių pusėje, o po ilgosios pertraukos laiko aikštėje nebegavo.

Kamilė Nacickaitė ir jos atstovaujama komanda – Prancūzijos čempionės

Šeštadienį Prancūzijos moterų krepšinio taurės turnyro finale Kamilės Nacickaitės atstovaujama Buržo „Tango Basket“ 76:63 (14:13, 17:19, 20:18, 25:13) nugalėjo „Basket Landes“ ir sezoną baigė su trofėjumi rankose. Per pirmus 3 kėlinius nė viena komanda neturėjo didesnės nei 5 taškų persvaros. Visgi, lemiamą ketvirtį „Tango Basket“ pradėjo spurtu 11:2 ir vėliau ramiai užbaigė rungtynes. Neseniai traumą išsigydžiusi K. Nacickaitė žaidė 17 min. 28 sek.
Krepšinis Prieš 12 val.

Donatas Tarolis spindėjo Rumunijos čempionato pusfinalyje

Triuškinamą pergalę Rumunijos taurėje pusfinalyje iškovojo Donato Tarolio atstovaujamas Oradijos CSM klubas, kuris savo arenoje 96:76 (26:24, 31:16, 17:21, 22:15) įveikė Voluntario „Voluntari“ krepšininkus. D. Tarolis nugalėtojų gretose per 24 žaidimo minutes įmetė 22 taškus (8/11 dvit., 6/7 baud.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir perėmė 2 kamuolius. Lietuvio komanda serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0. CSM: Donatas Tarolis 22 (8/11 dvit., 5 atk.
Krepšinis Prieš 13 val.

„Wolves Twinsbet“ be sunkumų pasiekė pergalę Šiauliuose

Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (20-8) komanda pasiekė užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir svečiuose 91:65 (25:26, 28:13, 21:13, 17:13) nugalėjo „Šiaulius“ (7-21). Šiauliečiai nebeturi net teorinių šansų svajoti apie atkrintamąsias, jų kelyje dar liko Klaipėdos „Neptūnas“ ir Panevėžio „7bet-Lietkabelis“. Tuo tarpu vilniečiai užtikrintai įsitaisė trečioje pozicijoje ir dar susikaus su klaipėdiečiais bei Kauno „Žalgiriu“. Jiems tai buvo penktoji pergalė paeiliui.
Krepšinis Prieš 15 val.

„Pieno žvaigždės“ Klaipėdoje nutraukė 14-os pralaimėjimų seriją

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (5-23) komanda nutraukė net keturiolikos pralaimėjimų seriją Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“). Aurimo Jasilionio auklėtiniai svečiuose 88:77 (24:27, 19:18, 15:10, 30:22) sugebėjo palaužti Klaipėdos „Neptūną“ (14-14). „Neptūnui“ iki reguliaraus sezono galo liko sužaisti rungtynes su Vilniaus „Wolves“ bei „Šiauliais“, o „Pieno žvaigždės“ namuose priims Jonavos „CBet“ bei Vilniaus „Rytą“. Jei pasvaliečiai nebekovoja dėl nieko, tai „Neptūnas“ varžosi dėl 4-osi...

Svarbiausią sezono atkarpą pasitinkantis gynėjas Paulius Valinskas: „Kai lūkesčiai dideli, pralaimėjimų serijos skauda“

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) turnyro lentelėje didžiausia intriga išlieka tarp 4–6 pozicijų, į kurias pretenduoja Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (15-11), Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (14-12) bei Klaipėdos „Neptūnas“ (14-13). Sekmadienio popietę panevėžiečių ir uteniškių laukia labai atsakinga tarpusavio akistata, kuomet taškas bus labai svarbus abiem ekipoms.
Krepšinis Prieš 17 val.

„Neptūno“ sėkmės priežastis išnarstęs specialistas: „Tai elementas, kuris gali padėti laimėti rungtynes“

Vienas skaitomiausių Lietuvos naujienų portalas tv3.lt tęsia rubriką „Ekspertai prie parketo“, kurioje krepšinio specialistai pateikia savo požiūrį į oranžinio kamuolio aktualijas. Šį kartą treneris Šarūnas Sakalauskas apžvelgia Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliaraus sezono finišo tiesiąją, užsimena apie įdomiausias atkrintamųjų varžybų intrigas ir supažindina skaitytojus su svarbiu krepšinio elementu „deflection“ (liet.
Krepšinis Prieš 18 val.

Oficialu: Željko Obradovičius pasilieka prie „Partizan“ vairo

Serbijos žiniasklaida skelbia, kad Belgrado „Partizan“ klubą ir toliau treniruos legendinis strategas Željko Obradovičius. „Telesport.rs“ praneša, kad 64-erių specialistas su Serbijos sostinės komanda sudarė naują dvejų metų kontraktą. Šią informaciją šeštadienį vykusioje spaudos konferencijoje patvirtino ir pats klubas. „Visi žinome, ką „Partizan“ komanda reiškia Željko ir ką Željko reiškia šiai komanda. Susitarėme dėl dvejų metų kontrakto, nes tiek trunka mano kadencija.
Krepšinis Prieš 20 val.

Japonijoje Dainiaus Adomaičio ir Artūro Gudaičio atstovaujama krito pratęsimo dramoje

Japonijos čempionate pralaimėjimą patyrė Dainiaus Adomaičio treniruojama ir Artūro Gudaičio atstovaujama Tokijo „Alvark“ (45/12) ekipa. Lietuvių klubas namie per pratęsimą 86:90 (23:20, 15:22, 20:13, 19:22, 9:13) nusileido Gunmos „Crane Thunders“ (30/27) ekipai.  A. Gudaitis per 23 minutes pelnė 10 taškų (4/5 dvit., 2/3 baud.
Krepšinis Prieš 21 val.

FIBA Čempionų lygoje laukia ispaniškas finalas: kausis „Unicaja“ ir „Lenovo“ ekipos

FIBA Čempionų lygos pusfinalyje pergalę nukalė Malagos „Unicaja“ ekipa, kuri 80:74 (15:26, 18:14, 26:15, 21:19) nugalėjo Mursijos UCAM komandą. Nors ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 2 minutes Malagos klubas dar turėjo tik minimalų pranašumą – 72:71, tačiau kelios sėkmingos atakos juos ryškiau išvedė į priekį. Po šių smūgių Mursijos klubas jau neatsigavo ir „Unicaja“ šventė pergalę. Malagos komanda pataikė 11 tritaškių iš 24 bandymų (44 proc.
Krepšinis Prieš 22 val.

Dramą Monake iškentęs Šarūnas Jasikevičius pasigedo auklėtinių fiziškumo: „Nebuvome pasiruošę“

Penktadienio vakarą Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahce“ iškentė emocingą mūšį Monake, kuriame teko pripažinti šeimininkų pergalę. Antrose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse „Fenerbahce“ 88:93 nusileido Donato Motiejūno atstovaujamai „Monaco“ ekipai.
Krepšinis Prieš 23 val.

„Timberwolves“ neįveikiančios „Suns“ situacija nepavydėtina: nuo sezono pabaigos skiria vienas pralaimėjimas

Trečią pergalę NBA atkrintamųjų serijoje iškovojo Minesotos „Timberwolves“ komanda, kuri auklėtiniai išvykoje 126:109 (34:32, 25:21, 36:20, 31:36) nužtikrintai įveikė Fynikso „Suns“ ekipą. Minesotos komanda šiuo metu pirmauja 3–0 ir eliminuoti „Suns“ ekipą galės jau kitose rungtynėse Fynikse. Anthony Edwardsas buvo nesulaikomas nugalėtojų gretose. Gynėjas per 43 žaidimo minutes surinko 36 taškus (11/18 dvit., 1/5 trit., 11/11 baud.
Krepšinis 2024-04-27

Išvarymais iš aikštės ir karštomis emocijomis pažymėtose rungtynėse – „Mavericks“ klubo pergalė

NBA atkrintamosiose antrąją pergalę paeiliui iškovojo Dalaso „Mavericks“, kurie namų arenoje 101:90 (18:23, 36:18, 24:26, 23:23) įveikė Los Andželo „Clippers“ klubą ir Vakarų konferencijos serijoje išsiveržė į priekį 2-1. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė Luka Dončičius, kuris įmetė 22 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 9 perdavimus. „Clippers“ komandos gretose rezultatyviausi buvo Normanas Powellas ir Jamesas Hardenas, kurie surinko po 21 tašką.

Neįtikėtino Khriso Middletono nepakako: „Bucks“ pratėsimo dramoje nusileido „Pacers“ ekipai

Indianos „Pacers“ namie per NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynių pratęsimą 121:118 (39:22, 28:33, 23:28, 21:28, 10:7) įveikė Milvokio „Bucks“ ekipą. Ši pergalė buvo jau antroji, kurią pasiekė Indianos ekipa paeiliui ir dabar „Pacers“ serijoje pirmauja 2:1. Milvokio komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Khrisas Middletonas, kuris per 41 minutę pelnė 42 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Barcelona“ su solidžiu Roku Jokubaičiu atsilygino „Olympiakos“ ir atstatė serijoje pusiausvyrą

Eurolygoje finišavo pirmoji atkrintamųjų savaitė – ją uždarė du lietuvių atstovaujami klubai. Barselonos „Barcelona“ su Roku Jokubaičiu namie atsirevanšavo Pirėjo „Olympiakos“ klubui su Ignu Brazdeikiu – 77:69 (27:14, 16:23, 17:20, 17:12). Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus – 1:1. Kiti du serijos mačai bus sužaisti Graikijoje.
Krepšinis 2024-04-26

Lyderiavęs Donatas Motiejūnas ir „AS Monaco“ dramatiškai išlygino seriją prieš Šaro „Fenerbahče“

Penktadienio vakarą Monake vyko antrosios Eurolygos atkrintamųjų serijos rungtynės. Įtemptą rungtynių pabaigą išgyvenę „AS Monaco“ rezultatu 93:88 (31:21, 23:29, 11:24, 28:14) nugalėjo Šarūno Jasikevičiaus „Fenerbahče“ ir išlygino atkrintamųjų serijos rezultatą 1-1. Primename, kad pirmąjį šių komandų susitikimą laimėjo Šarūno Jasikevičiaus kariauna, kuri po pratęsimo rezultatu 95:91 palaužė šeimininkus. Kitus du serijos mačus komandos sužais Stambule.

Būdamas 44-erių mirė Europos taurės čempionas ir finalo MVP

Buvęs Europos taurės čempionas ir finalo MVP Rubenas Douglasas mirė būdamas 44-erių, pranešė jo buvusi komanda Bolonijos „Fortitudo“.  R. Douglas Kosta Rikoje staiga susidūrė su sveikatos problemomis, kurios tapo lemtingos, Italijos klubą informavo jo brolis Ramonas. Įžaidėjas buvo legendinė „Fortitudo“ figūra.