Pasaulio jaunimo iki dvidešimties metų ledo ritulio čempionato antro diviziono A grupėje žaidžianti Lietuvos rinktinė ketvirtą varžybų dieną susitiko su Rumunijos rinktine. Pergalę rezultatu 5:1 (4:1, 1:0, 0:0) iškovojo Lietuvos komanda, kuri užsitikrino bronzos apdovanojimus ir šeštadienį kausis dėl sidabro, praneša hockey.lt.

Įvarčius Lietuvos komandai pelnė: tris Aimas Fiščevas (00:44, Paulius Gintautas Danielius Bogdziulis), (04:25, Danielius Nomanovas, Mauras Baltrukonis), (24:44, D.Bogdziulis, P.Gintautas), Ilja Četvertakas (03:06, M.Baltrukonis, Jaunius Jasinevičius), Edgaras Protčenka (13:40, D.Bogdziulis, P.Gintautas).

Varžovų gretose pasižymėjo Szabolcsas Hildebrandas (11:09, Balazsas Peteris, Huba Borsas).

Lietuvos rinktinė varžovus už ragų pričiupo jau pirmosiomis sekundėmis. Pirmajame kėlinyje komanda pirmąsias penkias minutes žaidė idealiai, išnaudojo visas varžovų klaidas ir įmušė tris įvarčius be atsako, privertusi varžovus keisti vartininką.

Antrajame kėlinyje Lietuva sumažino tempą, tačiau be įvarčio geriausias čempionato puolimo trejetas (A.Fiščevas, D.Bogdziulis, P.Gintautas) neliko. Lietuva po dviejų kėlinių pirmavo net 5:1.

Trečiajame kėlinyje žaidimas išsilygino ir komandos įvarčių nebepelnė.

Penktadienį čempionate dar kaunasi Vengrijos – Nyderlandų ekipos. Iškovoję pergalę vengrai užsitikrins bilietą į pirmą divizioną. Paskutinėse dienos rungtynėse bus kovojama dėl išlikimo. Estijos – Kroatijos dvikovoje pralaimėjusi komandai liks tik minimalūs šansai išsaugoti vietą grupėje. Paskutinę, penktąją rungtynių dieną Lietuva žais su Nyderlandais. Vengrija žais su Kroatija, o Estija su Rumunija.

II-o diviziono A grupės turnyrinė lentelė po dešimtųjų čempionato rungtynių (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. Vengrija 3 3 0 0 0 19:4 9

2. Lietuva 4 3 0 0 1 16:10 6

3. Nyderlandai 3 3 0 0 0 16:6 6

4. Rumunija 4 1 0 0 3 7:17 3

5. Kroatija 3 0 0 0 3 6:15 0

6. Estija 3 0 0 0 3 5:17 0