„Rockets“ tik po pratęsimo išplėšė pergalę

Donatas Motiejūnas - vienas rezultatyviausių

Penktą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trečiąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono "Rockets" (41 pergalė ir 18 pralaimėjimų) klubas.

Hjustono krepšininkai sekmadienį namuose 18,3 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 105:103 (29:26, 21:21, 32:27, 16:24, 7:5) nugalėjo antrą nesėkmę iš eilės patyrusią bei ketvirtojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Klivlando "Cavaliers" (37 pergalės bei 24 pralaimėjimai) komandą.

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis savo ekipai pelnė 16 taškų, gynyboje atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo bei dusyk prasižengė. Per nepilną 31 žaidimo minutę (30:48) D.Motiejūnas pataikė 2 tritaškius iš 4 ir 5 dvitaškius metimus iš 10.

33 taškais prie pergalės prisidėjo Jamesas Hardenas (8 sugriebti ir 3 perimti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai), 19 - Terrence'as Jonesas, 12 - Patrickas Beverley'is, 10 - Joshas Smithas, 8 - Corey'is Breweris.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo LeBronas Jamesas (37 tšk., 8 atk. ir 3 perimti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai), kuris prametė abu baudų metimus, pratęsime likus žaisti 4,2 sekundės.

21 tašką į arenos šeimininkų krepšį įmetė Kevinas Love'as, 14 - Tristanas Thompsonas, 10 - Timofejus Mozgovas, 9 - Jamesas Jonesas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.