Lietuvos krepšinio lygoje sužaistos dar vienos rungtynės. Šiaulių „Šiauliai“ namuose 108:64 (15:16, 27:21, 33:17, 33:10) įveikė Klaipėdos „Nevėžį“ ir iškovojo 12–ąją pergalę čempionate. Tuo tarpu „Nevėžiui“ tai buvo jau 24–as pralaimėjimas.

Susitikimą šešiais taškais iš eilės pradėjo Vaidotas Volkus (2:6). Tačiau tuomet po keturis taškus pelnė Rokas Giedraitis bei Vytautas Šulskis ir aikštelės šeimininkai išlygino rezultatą (8:8). Į tai svečiai atsakė dviem tritaškiais (8:14). Dar sėkmingesne atkarpa atsakė „Šiauliai“ ir po Karolio Babkausko tritaškio išsiveržė į priekį (15:14), vis dėlto ketvirtį sėkmingu prasiveržimu baigė svečiai ir po pirmų dešimties minučių turėjo minimalų pranašumą 15:16.

Novaras Gadsonas antrą ketvirtį pradėjo dominuodamas po krepšiu ir leido svečiams pirmauti (21:27). Rolando Alijevo ir Roko Giedraičio tritaškiai išlygino rezultatą (27:27). Jeffery Alleno dėjimas su pražanga išbudino visą areną ir šiauliečiai perėmė iniciatyvą (32:27). Aikštelės šeimininkams nutolti neleido taiklūs „Nevėžio“ krepšininkų dvitaškiai ir po pirmos rungtynių pusės ekipas skyrė penki taškai – 42:37.

Trečią kėlinį spurtu 8:0 pradėję aikštelės šeimininkai privertė prašyti minutės pertraukėlės Mindaugą Budzinauską (50:37). Juliaus Juciko dėjimai padidino „Šiaulių“ persvarą iki 20-ies taškų (59:39). Taiklūs V.Šulskio ir R.Giedraičio tritaškiai leido „Šiauliams“ dar labiau nutolti (70:47). Po trijų kėlinių šiauliečiai pirmavo 75:54.

Ketvirtasis rungtynių kėlinys tapo formalumu abiems ekipoms. Aikštelės šeimininkai džiugino sirgalius efektingais dėjimai ir po vieno iš jų skirtumas pasiekė 30-ies taškų ribą (88:58). Šimtąjį šiauliečių tašką pelnė Arūnas Sajavičius, o rungtynes saulės miesto atstovai laimėjo rezultatu 108:64.

„Šiauliai“: J.Allenas 21 tšk. (10 at. kam.), R.Giedraitis 18 tšk., K.Babkauskas 14 tšk., G.Leonavičius 13 tšk.

„Nevėžis“: M.Monroe 18 tšk., V.Volkus 16 tšk., R.Camphoras 14 tšk.