Dvidešimt trečią pralaimėjimą 61-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į trečiąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje nukrito Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto „Raptors“ klubas.

Trečiadienį namuose 19,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Raptors“ krepšininkai 112:120 (25:28, 18:29, 31:27, 38:36) turėjo pripažinti antrą pergalę iš eilės iškovojusios bei ketvirtojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Klivlando „Cavaliers“ (39 pergalės bei 24 pralaimėjimai) komandos pranašumą.

Starto penkete mačą pradėjęs lietuvis pasižymėjo dvigubu dubliu – pelnė 26 taškus bei po krepšiais atkovojo 11 (4 – puolime) kamuolių. Be to, jis atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, kartą suklydo bei trissyk prasižengė. Per beveik 31 žaidimo minutę (30:48) J.Valančiūnas pataikė 12 dvitaškių metimų iš 17 ir realizavo abu baudų metimus.

26 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė ir Louisas Williamsas, 25 – DeMaras DeRozanas, 12 – Terrence'as Rossas, 11 – Jamesas Johnsonas, 6 – Greivis Vasquezas (13 rezultatyvių perdavimų).

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidusio LeBrono Jameso sąskaitoje – 29 (15 – per ketvirtą kėlinį) taškai, 6 sugriebti kamuoliai bei 14 rezultatyvių perdavimų.

26 taškais prie pergalės prisidėjo Kyrie'is Irvingas, 22 – Kevinas Love'as (10 sugriebtų kamuolių), 15 – J.R. Smithas, 14 – Jamesas Jonesas, 10 – Timofejus Mozgovas.

Tai buvo šeštasis „Raptors“ krepšininkų pralaimėjimas per septynis paskutiniuosius reguliariojo sezono mačus.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.