NBA lygos rungtynėse įspūdingas Donato Motiejūno pasirodymas

Pelnė 21 tašką bei atkovojo 8 kamuolius

Antrą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trečiąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono „Rockets“ (48 pergalės ir 23 pralaimėjimai) klubas.

Trečiadienį svečiuose 17 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Hjustono krepšininkai 95:93 (19:34, 30:18, 29:18, 17:23) įveikė ketvirtą nesėkmę iš eilės patyrusią bei dešimtojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Naujojo Orleano „Pelicans“ (37 pergalės bei 34 pralaimėjimai) komandą, kuri pirmoje mačo pusėje turėjo 17 taškų persvarą.

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis nugalėtojų gretose buvo trečias pagal rezultatyvumą - pelnė 21 tašką, po krepšiais atkovojo 8 (3 - puolime) ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, trissyk suklydo bei dukart prasižengė. Per 37 žaidimo minutes (36:59) D.Motiejūnas pataikė 1 tritaškį iš 3 ir 9 dvitaškius metimus iš 13.

25 taškais prie pergalės prisidėjo Jamesas Hardenas (10 rezultatyvių perdavimų), 22 - Trevoras Ariza (9 sugriebti kamuoliai), 9 - Joshas Smithas, 8 - Joey'us Dorsey'is.

Po dviejų mėnesių pertraukos - traumos bei reabilitacijos - rungtyniavusio Dwighto Howardo sąskaitoje - 4 taškai, 7 gynyboje atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir blokuotas varžovo metimas.

Arenos šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Tyreke'as Evansas (28 tšk.), Anthony'is Davisas (24 tšk. bei 14 sugriebtų kamuolių), Quincy'is Pondexteris (10 tšk.), Alexis Ajinca (8 tšk.) bei Dante'as Cunninghamas (7 taškai).

Tai buvo penktoji „Rockets“ krepšininkų pergalė per šešerias paskutiniąsias reguliariojo sezono rungtynes.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.