BEKO-LKL čempionate užtikrintą pergalę namuose iškovojo „Lietuvos ryto“ (27-4) krepšininkai. Sostinės ekipa 99:71 (21:19, 29:17, 26:17, 23:18) įveikė „Prienų“ (6-28) komandą.

Rungtynes dėjimu į krepšį pradėjo Antanas Kavaliauskas, netrukus Gediminas Orelikas padvigubino aikštelės šeimininkų persvarą (4:0). „Prienams“ pirmuosius taškus pelnė Dominykas Milka (2:4), bet G.Orelikas pataikė iš toli ir padidino Vilniaus ekipos pranašumą (7:2). „Lietuvos rytas“ nesirengė sustoti bei po Martyno Gecevičiaus tritaškio atitrūko (10:2). Kėliniui įpūsėjus rezultatas išliko nepakitęs (14:6). Per likusias minutes „Lietuvos rytas“ sugebėjo išbarstyti turėtą solidžią persvarą ir po pirmųjų 10 žaidimo minučių buvo priekyje tik 21:19.

Antrasis ketvirtis prasidėjo Gedimino Maceinos dvitaškiu, po kurio rezultatas tapo lygus (21:21). Billy Baronas į tai atsakė vienu tiksliu baudos metimu, o po D.Milkos taškų, „Prienai“ pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį (23:22), bet kėliniui įpūsėjus švieslentė vėl rodė lygybę (32:32). Tačiau ketvirčio pabaigą sėkmingiaus sužaidė aikštelės šeimininkai ir po dviejų kėlinių pirmavo – 50:36.

Trečiąjį kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo A.Kavaliauskas, netrukus pasižymėjo ir G.Orelikas, o vilniečiai įgijo jau 18 taškų pranašumą (54:36). „Prienų“ krepšininkai ir toliau strigo sostinės ekipos gynybos gniaužtuose, o tuo pasinaudojęs „Lietuvos rytas“ atitrūko (61:36). Martynas Linkevičius į tai atsakė taikliu tritaškiu, tačiau tai nieko nekeitė ir įpūsėjus ketvirčiui prieniškių deficitas vis dar buvo milžiniškas (39:64). Per likusį laiką komandos toliau keitėsi rezultatyviomis atkaomis, bet po 30 žaidimo minučių „Lietuvos ryto“ pranašumas nekėlė abejonių – 76:53.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (79:56). Vaizdas aikštelėje toliau išliko toks pat ir Kšištofo Lavrinovičiaus bei Traviso Leslie pastangomis skirtumas tarp ekipų vis dar augo (84:58), o įpūsėjus kėliniui prieniškių deficitas buvo 23 taškai (63:86). Per likusį laiką „Prienams“ sukurti stebuklo nepavyko ir aidinti finalinė rungtynių sirena skelbė lengvą „Lietuvos ryto“ krepšininkų pergalę – 99:71.

„Lietuvos rytas“: Adas Juškevičius 16 tšk., Martynas Gecevičius ir Gediminas Orelikas po 13 tšk., Antanas Kavaliauskas 11 tšk., Billy Baronas 10 tšk., Travisas Leslie 9 tšk.

„Prienai“: Martynas Linkevičius 31 tšk., Dominykas Milka 22 tšk., Gediminas Maceina 6 tšk., Paulius Ivanauskas 5 tšk.

BEKO-LKL čempionate kovą dėl ketvirtosios vietos turnyro lentelėje sėkmingai tęsia „Dzūkijos“ (17-14) ekipa. Andrejaus Urlepo auklėtiniai namuose 70:61 (12:11, 16:8, 14:15, 28:27) įveikė „Mažeikių“ (3-30) komandą.