Ispanijos mieste Almerijoje vykstančiame tarptautinės stalo teniso federacijos (ITTF) atvirajame čempionate (Major serijos) Rūta Paškauskienė (ITTF-85 reitingas) po pirmosios varžybų dienos, iškovojusi dvi pergales, užima pirmąją vietą grupėje.

Pirmajame susitikime sportininkė 4:0 sutriuškino Italijos atstovę Giorgia PICCOLIN. Antrąją pergalę rezultatu 4:1 iškovojo prieš Prancūzijos sportininkę Stephanie LOEUILLETTE (ITTF-197) ir užsitikrino pirmąją vietą grupės varžybose.

Kitam Lietuvos sportininkui Matui Skučui (ITTF-506) grupės varžybose sekėsi kur kas prasčiau. Sportininkas rezultatu 1:4 nusileido Prancūzijos atstovui Abdel-Kader SALIFOU (ITTF-102), o antrąjį susitikimą rezutatu 1:4 pralaimėjo prieš Austrijos sportininką Stefan LEITGEB (ITTF-311).

Patyręs du pralaimėjimus Matas Skučas grupės varžybose užėmė 3-iąją vietą ir vienetų rungtyje varžybas baigė. Sportininkas tęsia kovas dvejeto rungtyje su Heber MOSCOSO (Gvatemala). Šiandien jų dvejeto pora susitinka su HUNG Ka Tak (Honkongas) ir Stefan LEITGEB (Austrija) sportininkais.