Brazilijos futbolo rinktinė šeimininkavo Paryžiuje

(video)

Ketvirtadienį Paryžiaus „Stade de France“ stadione vyko draugiškos rungtynės tarp prancūzų ir svečių iš Brazilijos.

Užtikrintą pergalę 3-1 iškovojo Dungos auklėtiniai, kurių nesutrikdė tai, kad pirmieji pasižymėjo aikštės šeimininkai.

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos apsikeitė taikliais smūgiais – 22 minutę po kampinio pasižymėjo R.Varane, o 41 min. rezultatą išlygino brazilas Oscaras.

57 minutę kontratakos metu Neymaras rezultatą persvėrė, o 69 min. Paryžiaus stadione susirinkusius žiūrovus nutildė ir Luizas Gustavo.

Naujasis Pietų Amerikos komandos treneris Dunga bando sugrąžinti rinktinei prarastą šlovę ir kol kas jam sekasi neblogai – laimėtos septynerios draugiškos rungtynės, įmušta 17 ir praleisti vos du įvartis.

Startinės sudėtys:

Prancūzija: Mandanda, Sagna, Varane, Sakho, Evra, Schneiderlinas, Sissoko, Matuidi, Valbuena, Griezmannas ir Benzema.

Brazilija: Jeffersonas, Danilo, Miranda, Thiago Silva, Filipe Luisas, Mendesas Trindade, Luizas Gustavo, Oscaras, Barbosa de Oliveira, Willianas ir Neymaras.

Atsarginiai:

Prancūzija: Costil, Jallet, Guilavogui, Fekir, Giroud, Payet, Zouma, Trémoulinas, Kondogbia, Lacazette, Koscielny, Ruffier.

Brazilija: Nascimento Silva, Fernandinho, Douglas Costa, Luiz Adriano, Diego Alves, Gabriel, Marcelo, Tavares, Robinho, Coutinho, De Souza Dias, Grohe.