Pergalę antrose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio rungtynėse iškovojo Jonavos „Petrochemos“ krepšininkai namuose - 73:66 (12:21, 19:11, 15:16, 27:18) įveikę Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipą.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus - 1:1. Trečiosios ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos antradienį Marijampolėje.

Susitikimo Jonavoje pradžioje priekyje buvo šeimininkai – 5:2 (2 min). Marijampolės ekipa netrukus pelnė 9 taškus be atsako – 11:5 (4 min), o Tado Sebežiovo tritaškis greitai sumažino „Petrochemos“ deficitą – 10:11 (6 min). Tiesa, kėlinio pabaigoje „Sūduva-Mantinga“ dar kartą spurtavo ir susikrovė užtikrintą pranašumą – 21:12.

Pirmuosius taškus antrajame kėlinyje marijampoliečiai pelnė tik trečią minutę, o „Petrochema“ spėjo priartėti – 20:22. Žaidimui išsilyginus, svečiai mėgino nutolti, bet po T.Sebežiovo dvitaškio su pražanga jonaviečiai išsiveržė į priekį – 31:30 (19 min). Po dviejų kėlinių minimalią persvarą turėjo G.Žibėno auklėtiniai – 32:31.

Didžiąją trečiojo ketvirčio dalį kova vyko taškas į tašką, tačiau Donato Sabeckio tritaškis leido Marijampolės komandai kiek nutolti – 43:38 (26 min). K.Naruševičiaus auklėtinius dar kartą patempė T.Sebežiovas – 43:44 (28 min), o prieš lemiamą kėlinį Jonavos krepšininkai turėjo dviejų taškų deficitą – 46:48.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje jonaviečiai spurtavo ir šovė į priekį – 53:50 (32 min). Po Henriko Vorotnikovo ir Vytauto Pikalavičiaus taškų serijos ekipas skyrė 8 taškai – 60:52 (35 min). Spausdami šeimininkus, sūduviečiai sumažino savo atsilikimą iki keturių taškų – 64:68 (39 min). Tiesa, per likusias 40 sekundžių sėkmingai nuo baudų metimo linijos atakavę „Petrochemos“ žaidėjai įtvirtino savo pergalę – 73:66.

Jonavos „Petrochema“: Ričardas Verbickas 16 taškų, Tadas Sebežiovas 13, Henrikas Vorotnikovas 12, Vytautas Pikalavičius 10, Dainius Gulbinas ir Lukas Grabauskas (10 atk. kam.) po 7, Aurimas Urbonas 4, Evaldas Aniulis ir Karolis Šarukas po 2, Tomas Milinskas, Tomas Zdanavičius ir Mikita Balaban nerungtyniavo.

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“: Donatas Sabeckis 20 taškų, Paulius Petrilevičius 15 (10 atk. kam.), Aurimas Kieža 11.