Sekmadienį antrąjį 2015 metų pasaulio "Formulės 1" čempionato etapą - Malaizijos "Grand Prix" lenktynes - laimėjo iš antrosios pozicijos startavęs "Ferrari" komandos pilotas keturiskart planetos čempionas vokietis Sebastianas Vettelis, nutraukęs aštuonių iš eilės "McLaren" ekipos pergalių seriją.

27-erių metų S.Vettelis 56-is Sepango trasos ratus (310,408 km) įveikė per 1 valandą 41 minutę 5,793 sekundės ir, iškovojęs pirmąją pergalę nuo 2013 lapkričio, laimėjo 40-ąjį karjeroje lenktynių etapą. Beje, tai buvo jau ketvirtoji S.Vettelio pergalė Malaizijoje - anksčiau jis Sepango trasoje nugalėjo 2010, 2011 ir 2013 metais.

"Ferrari" komanda paskutinę pergalę "Formulės-1" etapuose iškovojo beveik prieš dvejus metus, kai 2013 gegužės 12 dieną Barselonoje (Ispanija) triumfavo Fernando Alonso.

8,569 sekundės vokiečiui pralaimėjęs antras liko iš pirmosios pozicijos startavęs bei čempiono titulą ginantis "Mercedes" pilotas Lewisas Hamiltonas, kuriam tai buvo 150-osios lenktynės karjeroje, o trečias liko jo komandos draugas vokietis Nico Rosbergas, nuo tėvynainio atsilikęs 12,310 sekundės.

Aukštą septintą vietą užėmė "Toro Rosso" komandai atstovaujantis 17-metis olandas Max'as Verstappenas, tapęs jauniausiu "Formulės-1" lenktynininku, pelniusiu įskaitinius taškus:

1. Sebastian Vettel (Vokietija), "Ferrari" 1 val. 41 min. 05,793 sek. 2. Lewis Hamilton (D.Britanija), "Mercedes" atsiliko 8,569 sek. 3. Nico Rosberg (Vokietija), "Mercedes" 12,310 4. Kimi Raikkonen (Suomija), "Ferrari" 53,822 5. Valtteri Bottas (Suomija), "Williams-Mercedes" 1:10,409 6. Felipe Massa (Brazilija), "Williams-Mercedes" 1:13,586 7. Max Verstappen (Olandija), "Toro Rosso-Renault" 1:39,085 8. Carlos Sainz Jr (Ispanija), "Toro Rosso-Renault" 1 ratu 9. Danijil Kviat (Rusija), "RedBull-Renault" 1 10.Daniel Ricciardo (Australija), "RedBull-Renault" 1 Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje po dviejų etapų:

1. Lewis Hamilton (D.Britanija) 43 tšk. 2. Sebastian Vettel (Vokietija) 40 3. Nico Rosberg (Vokietija) 33 4. Felipe Massa (Brazilija) 20 5. Kimi Raikkonen (Suomija) 12 6. Felipe Nasr (Brazilija) 10 7. Valtteri Bottas (Suomija) 10 8. Daniel Ricciardo (Australija) 9 9. Nico Huelkenberg (Vokietija) 6 10.Max Verstappen (Olandija) 6 Lyderių rikiuotė kontruktorių taurės įskaitoje:

1. "Mercedes" 76 tšk. 2. "Ferrari" 52 3. "Williams-Mercedes" 30 4. "Sauber-Ferrari" 14 5. "Toro Rosso-Renault" 12 6. "RedBull-Renault" 11 7. "Force India-Mercedes" 7

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.