Prieš išvyką į Belgradą Kauno „Žalgirio“ krepšininkai antradienį sužaidė rungtynes Pasvalyje. Rezultatu 71:98 svečiai įveikė „Pieno žvaigždes“ ir įsirašė jau 15-ą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje.

Du kėlinius Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (5/12) kovojo su Kauno „Žalgiriu“ (15/2), tačiau vėliau palūžo.

Brady Maneko ir Arno Butkevičiaus metimai padėjo „Žalgiriui“ pradėti rungtynes atkarpa 7:1. Martynas Arlauskas skirtumą sumažino iki minimalaus, bet po tritaškį smeigė Keenanas Evansas, Dovydas Giedraitis ir A.Butkevičius – 16:6. Dviženklis skirtumas greitai tirpo, kai pataikė Brandonas Tabbas (18:20), o netrukus jo baudos lygino rezultatą – 20:20. Po pirmo kėlinio irgi buvo lygu – 22:22.

Lukas Lekavičius grąžino trapų pranašumą žalgiriečiams, o skirtumą didino D.Giedraitis – 32:26. „Žalgiris“ po truputį tolo vis labiau, kol persvara tapo dviženkle – 38:28. Jordanas Watsonas smeigė svarbų tritaškį bei realizavo baudas, o Tomas Dimša jas prametė – 40:35. Nepaisant to, po antrojo ketvirčio žalgiriečiai pirmavo 47:41.

Skirtumas vėl ėmė augti po pertraukos (52:41), tačiau Simas Jarumbauskas neleido varžovams pernelyg pabėgti. Epizodiškai žalgiriečiai atitrūkdavo labiau (63:48), nors šeimininkai ir išlaikė kovinį atsilikimą – 55:68. Vis tiki iki ketvirčio pabaigos „Žalgiris“ vėl spėjo atitolti solidžiau – 76:57.

Prieš akis buvo dar visas kėlinys, tačiau jis klostėsi pagal „Žalgirio“ planą. Šie užtikrintai nužengė pergalės link.

Tomui Lekūnui rungtynės buvo itin prastos: per 8 minutes jis spėjo išnaudoti pražangų limitą, 2 kartus klydo, atkovojo kamuolį ir surinko -6 naudingumo balus.

Lukas Lekavičius žaidė efektyviausią sezono mačą „Betsafe-LKL“, įmetęs 20 taškų, atlikęs 5 perdavimus ir rinkęs 28 naudingumo balus.

Rezultatyviausios karjeros rungtynės tai buvo Dovydui Giedraičiui, kuris pelnė 19 taškų, rinko 19 naudingumo balų.

Poilsio šįkart gavo žalgirietis Edmondas Sumneris.