Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate trečiadienį (02.04) abi komandos, kurioms atstovauja lietuviai, patyrė dar po vieną pralaimėjimą ir dar labiau nutolo nuo galimybės žaisti Stenlio taurės varžybose.

Dainiaus Zubraus komanda "Washington Capitals" svečiuose neatsilaikė prieš Rytų konferencijos lydere tapusią "Philadelphia Flyers" ir pralaimėjo 1:5 (0:1, 1:1, 0:3).32 min. "Capitals" lyderis Robertas Langas buvo išlyginęs rezultatą, tačiau paskui įvarčius pelnė tik šeimininkai.

D. Zubrus rungtyniavo 17 min. 50 sek., keturis kartus metė į vartus ir trečiojo kėlinio pradžioje gavo 2 min. baudos. Būtent tada "Flyers" įmetė trečiąjį įvartį ir nulėmė rungtynių baigtį.

"New York Rangers" komanda be traumuoto Dariaus Kasparaičio namuose pralaimėjo "Minnesota Wild" ekipai 3:4 (0:1, 3:1, 0:2), nors antrajame kėlinyje po dviejų Jaromiro Jagro įvarčių pirmavo 3:2.

Po trečiadienio rungtynių "Rangers" turi 51 tašką (po 55 rungtynių) ir Rytų konferencijoje yra dešimtas, nuo aštuntosios pozicijos atsilikdamas jau aštuoniais taškais.

"Capitals" turi 41 tašką (55) ir užima priešpaskutinę 14-ąją poziciją.

Trečiadienio rungtynių rezultatai.

"Philadelphia Flyers" - "Washington Capitals" 5:1"New York Rangers" - "Minnesota Wild" 3:4"Dallas Stars" - "Columbus Blue Jackets" 1:0"Phoenix Coyotes" - "Florida Panthers" 4:5 (po pratęsimo)"Edmonton Oilers" - "St. Louis Blues" 5:3"Anaheim Mighty Ducks" - "Carolina Hurricanes" 3:2.