Antrąjį įvartį keturiasdešimt šeštose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Darius Kasparaitis, o trisdešimtmečio lietuvio gynėjo Niujorko "Rangers" klubas pirmadienį namie 5:1 (1:0, 2:0, 2:1) sutriuškino Toronto "Maple Leafs" ledo ritulininkus.

D. Kasparaitis, šiose rungtynėse tris kartus smūgiavęs į svečių vartus, įvartį pelnė pirmojo kėlinio pabaigoje (18:32). Per 20 žaidimo minučių antrojo kėlinio pradžioje lietuvis gavo 2 baudos minutes.

Šiame sezone D. Kasparaitis yra atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

Tris įvarčius - septintą kartą per savo karjerą NHL - nugalėtojams, kurie su 43 taškais tebėra Rytų konferencijos Atlanto diviziono autsaideriai, pelnė čekas Petras Nedvedas. Dar vieno įvarčio šeimininkų gretose autorius - Ericas Lindrosas (Erikas Lindrosas).

Svečių ekipoje, kuri su 49 taškais Šiaurės Rytų divizione užima trečiąją poziciją, pasižymėjo Alynas McCauley (Elainas Makolis).

Trečią pergalę iš eilės iškovojo Pietryčių divizione pirmaujantis Vašingtono "Capitals" (49 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi, pirmadienį per pratęsimą namie 4:3 (3:1, 0:1, 0:1, 1:0) įveikęs Niujorko "Islanders".

Lietuvis šiame mače per 15 minučių kartą smūgiavo į varžovų vartus.

Du įvarčius aikštelės šeimininkams, įskaitant pergalingąjį iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 36 sekundes, pelnė čekas Jaromiras Jagras. Be to, šiame mače jis atliko du rezultatyvius perdavimus.

Likusių įvarčių autoriai "Capitals" gretose - rusas Sergejus Gončiaras ir Kipas Milleris.

"Islanders" ekipoje pasižymėjo švedas Mattiasas Timanderis, rusas Olegas Kvaša ir kanadietis Michaelas Peca (Maiklas Peka).

Kitų pirmadienio NHL mačų rezultatai:

Detroito "Red Wings" - Čikagos "Blackhawks" 5:4 (po pratęsimo)Monrealio "Canadiens" - Kalgario "Flames" 4:2Bostono "Bruins" - Pitsburgo "Penguins" 1:2Filadelfijos "Flyers" - Atlantos "Thrashers" 4:7Niu Džersio "Devils" - Floridos "Panthers" 6:2Los Andželo "Kings" - San Chosė "Sharks" 3:2 (po pratęsimo)Edmontono "Oilers" - Kolumbo "Blue Jackets" 8:5