Pirmadienį trečiosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse dėl Stenlio taurės Dainiaus Zubraus Bafalo "Sabres" klubas svečiuose 3:2 (0:0, 3:2, 0:0) įveikė Niujorko "Islanders" ekipą ir vėl pirmauja serijoje iki keturių pergalių 2:1.

Pirmąjį susitikimą savo aikštėje "Sabres" ledo ritulininkai laimėjo 4:1, o antrąjį pralaimėjo 2:3.

D. Zubrus per 15 su puse minutės kartą smūgiavo į varžovų vartus, blokavo aikštės šeimininkų metimą, antrajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Po jau ketvirtojo lietuvio rezultatyvaus perdavimo šioje serijoje pasižymėjo Danielis Briere`as, padidinęs svečių pranašumą iki 3:1.

Kitus įvarčius į aikštės šeimininkų vartus įmušė Adamas Mairas ir Thomas Vanekas. Šeimininkų gretose pasižymėjo Trentas Hunteris ir Ryanas Smythas. Ketvirtosios serijos rungtynės Niujorke bus žaidžiamos trečiadienį.