Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) iššūkio taurės varžybose Marijampolės "Arvi-Sūduva" namuose rezultatu 90:75 (22:15, 24:24, 18:17, 26:19) nugalėjo Rygos "VEF Riga" komandą ir iškovojo jau 11-ą pergalę.

Rungtynes marijampoliečiai pradėjo spurtu 11:2, tačiau svečiai netrukus sumažino savo atsilikimą, o po Maximo Shelekto metimo komandas jau skyrė 1 taškas - 13:12. Vis dėlto, "Arvi-Sūduva" padidino savo pranašumą ir pirmasis kėlinukas baigėsi lietuviams esant priekyje 22:15. Įpusėjus antrajam kėlinukui, Tomas Černeckis pataikė tritaškį ir pirmąkart savo komandai suteikė dviženklį pranašumą - 39:28. Nors netrukus aikštės šeimininkai dar padidino jį, "VEF Riga" klubui pavyko prieš didžiąją pertrauką deficitą sumažinti iki 7 taškų - 39:46.

Trečiajame kėlinuke situacija aikštėje buvo panaši: marijampoliečiai ir toliau visąlaik pirmavo, tačiau latviams vis pavykdavo sumažinti savo atsilikimą iki kelių taškų. Iki ketvirčio pabaigos likus žaisti daugiau nei minutę, Andrius Maneikis pelnė 2 taškus ir padidino savo ekipos persvarą iki 8 taškų - 62:54. Kėlinukas baigėsi "Arvi-Sūduva" ekipai pirmaujant 64:56.

Paskutiniajame ketvirtyje lietuviaidar labiau kontroliavo situaciją aikštėje ir neleido oponentams sumažinti skirtumo iki nesaugaus. Likus žaisti daugiau nei 3 minutes, Aurimas Birgelis pataikė dvitaškį ir "Arvi-Sūduva" pirmavo 81:67. Per likusį laiką šeimininkai nesusikomplikavo situacijos ir lengvai laimėjo rungtynes.

"Arvi-Sūduva": T.Černeckis - 18 (5 atk. kam.), V.Tatarūnas - 17 (5 atk. kam.), V.Sirvydis - 14 (4 atk. kam.), P.Joneliūnas - 12 (6 atk. kam.).

"VEF Riga": M.Shelekto - 20 (4 atk. kam.), J.Aleksejevs (4 atk. kam.) ir M.Gulbis - po 16.