Aštuonioliktą pergalę penkiasdešimt aštuntose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Vašingtono "Capitals" klubas, kuriame dėl traumos vėl nežaidė Dainius Zubrus.

Rytų konferencijos Pietryčių pogrupio autsaideriai "Capitals" (44 tšk.) ledo ritulininkai svečiuose 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) nugalėjo Vakarų konferencijos Centriniame pogrupyje autsaiderės poziciją užimančią Čikagos "Blackhawks" (44 tšk.) ekipą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Peteris Bondra, Stephenas Peatas, Mattas Pettingeris bei Ansonas Carteris.

"Capitals" vartininkas šiame mače atrėmė 38 aikštelės šeimininkų smūgius bei antrą kartą šiame sezone bei 33-čią per savo karjerą į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Kitų sekmadienio NHL rungtynių rezultatai:

Nju Džersio "Devils" - Los Andželo "Kings" 3:2 (po pratęsimo)Minesotos "Wild" - Kalgario "Flames" 1:2Nešvilio "Predators" - Edmontono "Oilers" 2:2 (po pratęsimo)