0

Neoficialaus pasaulio vyrų teniso komandų čempionato - Deiviso taurės (Davis Cup) varžybų - nugalėtojais pirmą kartą tapo Čekijos tenisininkai. Jie finale Prahoje 3-2 įveikė nugalėtojos titulą gynusią Ispanijos komandą.

Pergalingą tašką Čekijos komandai pelnė 31-oji pasaulio raketė Radekas Štepanekas. Lapkričio 27 dieną savo 34-ąjį gimtadienį švęsiantis tenisininkas lemiamoje kovoje 6:4, 7:6 (7-0), 3:6, 6:3 įveikė 11-ąją pasaulio raketę 27-erių metų Nicolas Almagro. Mačas truko 3 val. 52 min.

Čekijos rinktinėje dar žaidė šeštoji pasaulio raketė 27-erių metų Tomašas Berdychas. Ispanijos komandai abu taškus pelnė penktoji pasaulio raketė 30-metis Davidas Ferreras.

Čekija tapo pirmąja šalimi, kurios teniso rinktinės tais pačiais metais laimėjo Hopmano (mišrios komandos), Federacijų (moterų komandos) ir Deviso (vyrų komandos) taurių varžybas.