0

Sekmadienį Vilniuje vyko tarptautinis R. Bagdono imtynių turnyras. Jo nugalėtoju tapo Mindaugas Mizgaitis, finale įveikęs vieną iš geriausių Lietuvos imtynininkų Mindaugą Ežerskį.

Dvyliktą kartą surengtame turnyre kovėsi imtynininkai iš Lietuvos, Baltarusijos ir Vokietijos. Taip pat turėjo kautis Lenkijos sportininkai, bet šie paskutinėmis dienomis per treniruotes patyrė traumas.

Visų lauktas reginys - turnyro finalas buvo intriguojanti dviejų draugų: M. Mizgaičio ir M. Ežerskio kova. Kovą rezultatu 2:0 laimėjo M. Mizgaitis, rezultatą lėmė tai, kad kovos pabaigoje M. Ežerskis patyrė traumą.

Dvikovoje dėl trečiosios vietos triumfavo vokietis E. Poppas, kuris įveikė baltarusą V. Berdyką.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Interviu: Imtynių turnyrą gimtinėje laimėjęs M. Mizgaitis: nemėgstu varžytis Lietuvoje

Interviu: Traumą patyręs imtynininkas M. Ežerskis: jau lūžtu per pusę

Varžybų eiga:

Pusfinaliai:

Pirmajame pusfinalyje susikovė M. Ežerskis ir vokietis Eduardas Poppas. Po įtemptų trijų kėlinių M. Ežerskis už gerą gynybą parteryje rezultatu 1:0 įveikė savo varžovą.

Antrajame pusfinalyje M. Mizgaitis kovojo prieš patyrusį baltarusą Vladimirą Berdyką. Lietuvis taip pat tik po atkaklios kovos už gerą gynybą parteryje rezultatu 1:0 nugalėjo oponentą.

Atrankos varžybos:

Pirmojoje turnyro kovoje susigrūmė M. Ežerskis ir baltarusis Maksimas Paskovas. Pirmą kėlinuką laimėjo M. Ežerskis. Antrajame kėlinyje lietuvis nesunkiai 2:0 nugalėjo priešininką.

23 metų lietuvis Artūras Jankauskas kovėsi prieš 22-ejų metų vokietį E. Poppą. Lietuviai sunkiai sekėsi kovoti prieš fiziškai stiprų vokietį. A. Jankauskas pralaimėjo rezultatu 0:4.

Antrosios grupės kovas pradėjo dar vienas stiprus lietuvis Mindaugas Mizgaitis, jo oponentas - vokietis Christianas Johnas. Dvikova vyko rekordiškai greitai. Vos prasidėjus kovai M. Mizgaitis užsidirbo keturis taškus už veiksmus prieš varžovą. Per 1 min ir 12 sekundžių M. Mizgaitis privertė savo oponentą atsigulti ant menčių ir laimėjo dvikovą rezultatu 7:0.

Imtynininkas Marijus Grygelis kovėsi su patyrusiu imtynininku Vladimiru Berdyku.Patirtis nugalėjo jaunystę ir kovą laimėjo baltarusas rezultatu1:0.

Parodomoji dviejų tituluotų imtynininkų kova:

Imtynių veiksmų įvairovę žiūrovai galėjo pamatyti dviejų Lietuvos tituluotų imtynininkų Aleksandro Kazakevičiaus ir Valdemaro Venckaičio parodomojoje kovoje. A. Kazakevičius rezultatu 3:0 įrodė savo pranašumą.

Jaunųjų talentų kova:

Parodomojoje jaunųjų talentų kovoje tarp Manto Knystauto ir Viliaus Laurinaičio virė įnirtinga kova. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus, tačiau paskutiniame stipresnis buvo V. Laurinaitis.