Meksikoje vykstančiose daugiadienėse "Vuelta de las Americas" dviratininkų lenktynėse šeštąją vietą septintajame etape užėmė Lietuvos komandos narys Aivaras Baranauskas.

A.Baranauskas , kaip ir 15-ą vietą užėmęs lietuvos Andrejus Zubovas finišavo kartu su pagrindine grupe.

Etapo nugalėtoju tapo japonas Shinris Suzukis (Šiniris Suzukis), 100 km distanciją įveikęs per 2 val. 19 min. 33 sek. ir finišo tiesiojoje aplenkęs tėvynainį Masamichį Yamamoto (Masamičį Jamamotą) bei kolumbietį Leonardo Duque (Leonardą Diukvę):

1. Shinri Suzuki (Japonija) 2 val. 19 min. 33 sek.2. Masamichi Yamamoto (Japonija) visų laikas vienodas3. Leonardo Duque (Kolumbija)4. Assan Bazayev (Kazakstanas)5. Carlos Hernandez (Meksika)6. Aivaras Baranauskas (Lietuva)7. Alexei Medvedev (Rusija)8. Edgardo Lugo (Meksika)9. Paolo Bonin (Italija)10.Maxin Iglinski (Kazakstanas)...15.Andrejus Zubrovas (Lietuva)

Bendroje lenktynių įskaitoje lyderių liko meksikietis Jesusas Zarate (Chezusas Saratė), 24 sek. lenkiantis artimiausią varžovą kolumbietį Carlosą Hernandezą (Karlosą Hernandesą).

Geriausiai iš lenktynėse dalyvaujančių net aštuonių Lietuvos dviratininkų sekasi A.Baranauskui, kuris lyderiui pralaimi 8 min. 33 sek. ir yra 32-as.