Sausio penkioliktą dieną Elektrėnų „Energija-Orakulas“ išvykoje susitiko su Rygos „Riga/LSPA“. Rygos komanda, turnyrinėje lentelėje užimanti paskutiniąją - devintąją vietą, negalėjo pasipriešinti nebe pirmą savaitę puikų žaidimą rodančiam „Energijai-Orakului“. Lietuvos komanda rungtynės laimėjo 7:2 (0:1; 5:1; 2:1)

Puikiai „Energijos-Orakulo“ gretose pasirodė Povilas Verenis, pelnęs tris įvarčius. Po įvartį pridėjo Andrejus Židkovas, Šarūnas Suchomlinas, Dalius Vaiciukevičius ir Justas Steponaitis.

Pirmasis kėlinys baigėsi netikėtai Elektrėnų komandai. Visą kėlinį žaidusi gan drausmingai, surinkusi keturias minutes, Elektrėnų komanda sugriūna likus šešioms sekundėms iki pirmojo kėlinio pabaigos. Paskutinę kėlinio minutę latvių žaidėjas priverstas dviems minutėms palikti aikštę, tačiau „Energija-Orakulas“ ne tik nepasinaudoja kiekybine persvara, bet ir prasileidžia įvartį (19:54). Per likusį kėlinio laiką „Energijos-Orakulo“ žaidėjai nieko nebepadaro, aikštę palieka turėdami vieno taško deficitą.

Elektrėnų žaidėjai už praleistą įvartį atsiteisia jau antrojo kėlinio pradžioje. Tris įvarčius pelno komandos jaunimas -  aštuoniolikmetis Šarūnas Suchomlinas, devyniolikmetis, rezultatyviausias komandos žaidėjas, Andrejus Židkovas ir dvidešimtmetis, du įvarčius per kėlinį pelnęs, Povilas Verenis.

Kėlinio pradžioje už žaidimą alkūne ant baudos minučių suoliuko pasiunčiamas latvis ir jau po minutės (23:21) Edvinas Stepanavičius perduoda ritulį Povilui Vereniui, kurį šis siunčia tiesiai į vartus. Išlyginę rezultatą lietuviai ilgai nedelsia. Šarūnas Suchomlinas, po Andrejaus Židkovo ir Karolio Kubiliaus perdavimų (24:31persveria rezultatą.

Po penkių minučių (29:04) Andrejus Židkovas, po Šarūno Kuliešiaus ir Daliaus Vaiciukevičiaus perdavimų, pelno įvartį.

Lietuvių įvarčiais nesiliauja ir trisdešimt ketvirtąją rungtynių minutę (33:31) vėl sėkmingai pasirodo Povilo Verenio ir Edvino Stepanavičiaus tandemas. Povials Verenis pelno antrąjį įvartį, antrąjį perdavimą atlieka Edvinas Stepanavičius.

Latviai keičia savo vartininką, tačiau tai nepadeda ir prie įvarčius pelniusių žaidėjų savo pavardę prideda Dalius Vaiciukečius (36:07). Rezultatyvų perdavimą atliko Petras Nausėda. Daliui, grįžusiam po traumos, tai jau antras įvartis per trejas rungtynes.

Į trečiąjį kėlinį Elektrėnų komanda išeina nusiteikusi galutinei pergalei ir pelno dar du įvarčius.

Keturiasdešimt ketvirtą minutę pasižymi Justas Steponaitis (43:26) ir trečiąjį kartą per rungtynes Povilas Verenis. Jiems rezultatyvius perdavimus atliko Petras Nausėda, Laisvydas Rimkus ir Rolandas Aliukonis.

Penkiasdešimt septintą minutę latviai sušvelnina rezultatą. Mažai trūksta ir iki antrojo įvarčio, nes lietuviai beveik visas paskutines aštuonias minutes žaidžia keturiese. Nepaisant baudos minučių gausos, Elektrėnų „Energija-Orakulas“ be papildomų įvarčių pabaigia rungtynes.

Tris įvarčius pelnęs Povilas Verenis dalijosi mintimis apie rungtynes: „Į aikštę išėjome ne visai nusiteikę todėl pralaimėjome pirmąjį kėlinį. Į antrąjį grįžome užsivedę ir puikiai sužaidėme likusias rungtynes. Rytoj nepadarysime tos pačios klaidos ir su „SMScredit.lv“ kausimės nuo pat pradžių. Visa komanda motyvuota ir pasiryžusi kovoti dėl taškų ir bandyti pakilti į penktąją vietą turnyre.“

Saususio šešioliktąją „Energija-Orakulas“ susikaus su ketvirtąją vietą turnyre užimančia „SMScredit.lv“ ekipa. Du ankstesni šių komandų susitikimai šiame sezone baigėsi latvių komandos pergalėmis po pratęsimų.