Šeštadienį Rokiškyje surengtose parodomosiose ledo ritulio rungtynėse po atviru dangumi stipriausias Lietuvos klubas Elektrėnų „Energija-Orakulas“ 5:7 pralaimėjo Rokiškio rinktinei.

Nepaisant draugiško rungtynių pobūdžio, kova buvo įtempta ir žūtbūtinė - lūžo dvi Elektrėnų komandos lazdos, nemažai žaidėjų pajuto ledo ar apsauginių sienelių skonį, baudos minučių taip pat netrūko.

„Energija-Orakulas“ po pirmojo kėlinio dar pirmavo 2:1, tačiau brolių Martyno ir Karolio Šlikų vedami rokiškėnai išlygino, o netrukus ir persvėrė rezultatą.

Likusį rungtynių laiką Elektrėnų komanda vijosi savo priešininkus. Iki rungtynių pabaigos likus pusantros minutės, „Energijos“ komanda paėmė minutės pertraukėlę, po kurios į aikštę išėjo šeši žaidėjai, tačiau pagal ledo ritulio taisykles vartus teko palikti nesaugomus. Tai nepadėjo svečiams išplėšti lygiųjų, o Rokiškio rinktinė perėmė ritulį ir pasiuntė jį į tuščius vartus.

„Nuostabus jausmas žaisti Rokiškyje po atviru dangumi, lydi vien tik geriausios emocijos. Džiaugiamės už Rokiškį, tikime, kad ši pergale juos įkvėps ir ateityje padės sustiprėti, taip pat sustiprins ledo ritulio pozicijas ir požiūrį į jį mieste“, - po rungtynių kalbėjo Elektrėnų klubo generalinis direktorius Petras Nausėda.

Rokiškio komandos treneris, vienas renginio organizatorių Vytas Šlikas taip pat džiaugėsi renginio pasisekimu.

„Esame laimingi galėdami parodyti tokio aukšto lygio komandą kaip “Energija„ rokiškėnams, tačiau pergalės nesureikšminame, rytoj mūsų laukia svarbios rungtynės Daugpilio čempionate, be to, tikriausiai Elektrėnų žaidėjai buvo nenusiteikę rimtai kovai“, - sakė jis.

Praėjusiais metais Elektrėnų komanda sužaidė parodomąsias rungtynes su Žemaitijos rinktine, tačiau renginį po atviru dangumi žiūrovams padovanojo pirmą kartą.