Kristapas Porzingis po penkių metų pertraukos ir vėl apsivilko Latvijos rinktinės marškinėlius ir padovanojo pergalę aistruoliams.

Latviai rezultatu 80:69 (21:15, 27:26, 22:8, 10:20) įveikė Estijos krepšininkus.

Vašingtono „Wizards“ aukštaūgis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. K.Porzingis per 22 minutes pelnė 18 taškų ir atkovojo 7 atšokusius kamuolius. Krepšininkas pataikė 10 baudos metimų iš 11 bandymų ir surinko 24 naudingumo balus.

Jam geriausiai talkino 16 taškų įmetęs Rodionas Kuručas (7 atk. kam.), 13 prisidėjo Rihardas Lomažas (5 rez. perd.).

Estijos rinktinėje išsiskyrė Siimas-Sanderis Vene su 14 taškų, 10 pelnė Kasparas Teieras.