8-ajame „TOPsport A lygos“ ture Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa svečiavosi Marijampolėje, kur sugebėjo patiesti vietos „Sūduvą“. Vienintelio įvarčio autoriumi tapęs Stevas Kingue savo ekipai įrašė ketvirtą pergalę čempionate – susitikimas baigėsi rezultatu 1:0 (1:0).

Kėlinio viduryje greitoje atakoje pasižymėti galėjo Njoya Kaderas, tačiau, nors pastarajam ir pavyko kamuolį perkelti per vartininką, bandymas buvo netikslus.

Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį Leo Ribeiro kamuolį pasiuntė link Patriko Popescu, į baudos aikštelę įkirtinėjęs futbolininkas atliko smūgį vienu lietimu, su juo be problemų susitvarkė Giedrius Zenkevičius.

Besibaigiant pirmajai rungtynių daliai svečiai surengė šturmą – sykį pavojingai smūgiavo L. Ribeiro, Domantas Antanavičius atakavo iš toli, o jau kitame epizode po Artiomo Ščedro pakelto kampinio nemažai laisvės turėjęs Stevas Kingue kamuolį pasiuntė į viršutinį vartų kampą bei rezultatą persvėrė savo ekipos naudai.

70-ąją minutę P. Popescu išlaviravo tarp kelių varžovų bei sugebėjo atlikti smūgį iš gan sunkios situacijos, visgi, kamuolys prašvilpė virš vartų konstrukcijos. 76-ąją minutę P. Popescu pakartojo atakos baigtį – šįkart iš A. Ščedro perdavimo standartinės padėties metu sulaukęs futbolininkas vėl šovė virš vartų.

Po iškovotos pergalės 8-ajame „TOPsport A lygos“ ture mėlynai baltą aprangą vilkintys futbolininkai su 14 taškų pakilo iki antrosios turnyro lentelės pozicijos, savo ruožtu Dovydo Lastausko kariauna žengia šešta bei yra surinkusi 9 taškus.